» Szkoła Nauki Jazdy - wybór 
» szkolenie kat. B 
» egzamin na prawo jazdy 
» nowe testy na prawo jazdy 
» zadania egzaminacyjne - plac 
» zadania egzaminacyjne - miasto 
» Regulamin 
» Kodeks on line 

 

Jazdy doszkalające dla kierowców

Jazdy doszkalające są dedykowane osobom, które mają problem ze zdaniem praktycznego egzaminu na prawo jazdy oraz osobom, które po zdaniu egzaminu dłuższy czas nie jeździły samochodem, nie czują się pewnie za kierownicą i chcą przypomnieć sobie zasady ruchu drogowego w praktyce, podnieść umiejętności kierowania pojazdem oraz nabyć łatwości w poruszaniu się autem w różnych warunkach. Jazdy prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, z dużym doświadczeniem zawodowym. Każdy z nich dobierze indywidualny program jazd, w zależności od umiejętności kursanta, jego potrzeb oraz oczekiwań.

Jazdy doszkalające odbywamy w kilku trybach:
- efektywna jazda po mieście: kursanci nabywają umiejętności jak powinni zachowywać się kierowcy w ruchu drogowym miejskim, jak koncentrować swoją uwagę, jak przewidywać zachowanie innych uczestników ruchu (samochodów, rowerzystów, pieszych), jaką taktykę ruchu obrać, jak efektywnie wybierać pas ruchu, bezpiecznie wyprzedzać w terenie zabudowanym, zachowywać płynność jazdy, pokonywać zakręty oraz reagować na nadsterowność lub podsterowność pojazdu, hamować, pracować z biegami oraz nimi hamować, a także jak zachowywać bezpieczną odległość między innymi pojazdami.
- doszkalanie w terenie niezabudowanym: kursanci nabywają umiejetności jak dobierać prędkość do zastanych sytuacji na drodze, jak jeździć ekonomicznie nie tracąc paliwa na, jak przewidywać zachowania innych kierowców,
- doszkalanie w zakresie bezpiecznej jazdy na drogach szybkiego ruchu
- doszkalanie w zakresie jazdy w trakcie dużego natężenia ruchu
- jazdy po drogach lokalnych i osiedlowych
- jazdy po centrum Warszawy

W trakcie każdego trybu jazdy doszkalającej uczymy jak parkować prostopadle, równolegle, skośnie, tyłem (prostopadle, równolegle), jak korzystać z listerek bocznych, jak wybrać optymalną pozycję za kierownicą. Liczba godzin jazd ustalana jest z instruktorem jazdy indywidualnie. Zajęcia prowadzone są w miłej, bezstresowej atmosferze. Nastawiamy się na osiągnięcie celów założonych przez kursantów.

Godzina doszkalania za kierownicą: 50zł
Pojazd: Skoda Fabia

Osoby, które pragną podszkolić swoje umiejętności w kierowaniu pojazdem jeszcze przed egzaminem na prawo jazdy prosimy o przyniesienie na pierwszą jazdę dokumentu potwierdzającego dopuszczenie do egzaminu wydanego przez WORD (Wojewódzki Osrodek Ruchu Drogowego).Google+
licznik odwiedzin - 7992755        Szkoła Nauki Jazdy - Havranek | Doszkalanie kierowców mapa strony | © 2005-2010
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS