» Filmy instruktażowe 
» Płyta DVD - skręt w lewo ... 
» Szkoła Nauki Jazdy - wybór 
» Szkolenie kat. B 
» Zadania egzaminacyjne - plac 
» Zadania egzaminacyjne - miasto 
» Regulamin OSK Havranek 
» Nauka jazdy w Warszawie - Teoria 
- Pierwszeństwo łamane


 
Księga gości

2022-04-03 16:19:40
Jazdy po kursie
Super, jestem mega zadowolona oraz szczęśliwa, że trafiłam do instruktora Rafała. Kilkanaście godzin jazd + płyta i mam upragnione prawko. Dodatkowo jestem świadoma co mam robić na drodze. Śmiało do Rafała Havranka.
Najlepsza kursantka 😊 2022-03-02 10:26:54

Polecam 👌 Przekazane wiadomości bezcenne 🥇Tylko ciekawa jestem dlaczego nie ma ich w książkach oraz dlaczego inni instruktorzy tak nie uczą. Dodatkowo mogłam sobie utrwalić, nauczyć się z filmów umieszczonych na płycie, genialnie 🏆😝
Kursantka 2022-02-28 06:17:31

Potwierdzam słowa poprzedniczki, Rafał najlepszy instruktor!!! Uczy jeździć, nie tylko zdać egzamin :)
JoannaP 2022-02-12 20:24:58
Najlepszy!!!
Jeśli chcesz zdać egzamin a przy tym po prostu nauczyć się jeździć to z całego serca polecam. Do Rafała trafiłam z polecenia. Myślenie o posiadaniu prawa jazdy traktowałam w kategoriach cudu. I ten cud się zdarzył. Rafał to mistrz cierpliwości i skutecznego, zrozumiałego tłumaczenia. Jeśli czegoś nie skumasz, to bez obaw - Rafał wytłumaczy Ci jeszcze raz a nawet wyjaśni za pomocą obrazka. Duży plus za profesjonalizm, organizację pracy, bieżącą ocenę zdobywanych umiejętności. Trasy jak na egzaminie, trudne miejsca przećwiczone, wszystkie zadania z egzaminu przerobione. Na egzamin szłam z poczuciem że jestem świetnie przygotowana. Czuć że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam.
Małgorzata 2022-01-31 12:27:46
Podziękowania
Panie Rafale, dziękuję za wszystkie wspólnie wyjeżdżone godziny, za ogrom przekazanej wiedzy, wskazówki, odpowiedź na każde pytanie, za szkice w zeszycie, cierpliwość i opanowanie w każdej sekundzie. Polecam z całego serca wszystkim, nawet tym zalęknionym i wystraszonym na samą myśl zajęcia miejsca za kierownicą. Pan Rafał potrafi zdziałać cuda. Uczy pewnej i bezpiecznej jazdy. Najlepszy instruktor jakiego znam.
Zachwycona 2022-01-24 14:18:21
Kurs prawa jazdy po raz 3
Najwspanialszy instruktor na jakiego trafiłam🤓 Polecam z całego serca❤️❤️❤️
2022-01-22 10:26:21
Jazdy po kursie na prawko
Zaangażowanie oraz chęć przekazywania wiedzy, ogromna.
Ania 2021-12-05 16:16:21
Jazdy doszkalające
Do Pana Rafała zgłosiłam się na jazdy doszkalające po 2 nieudanych próbach zdania egzaminu na prawo jazdy. W 4 godziny nauczyłam się więcej, niż podczas całego kursu w innej szkole. Instruktor jest bardzo profesjonalny, spokojny i cierpliwy. Świetnie potrafi wyłożyć zasady jazdy w teorii i nauczyć ich stosowania w praktyce. Zaczęłam jeździć bardziej świadomie, bezpiecznie i bez żadnego stresu. Każdą lekcję kończy podsumowanie najważniejszych informacji co pozwala ułożyć sobie wszystko w głowie. Egzamin oczywiście zdany, a przekazana wiedza została na przyszłość. Żałuję tylko, że nie trafiłam tutaj od początku na kurs.
Karolina 2021-11-27 20:19:46
Profesjonalna nauka jazdy
Ogromnie polecam jazdy u Pana Rafała. Przychodząc na kurs byłam kompletnie zielona z praktyki, a dzięki Panu Rafałowi zdałam egzamin bezbłędnie. To przede wszystkim profesjonalista i bardzo konkretny instruktor. Wysoka kultura osobista, cierpliwość i ogromna wiedza, którą przekazuje zrozumiale. Polecam każdemu, kto nie chce błąkać się po wielu szkołach jazdy, a dostać w jednym miejscu wszystko, co potrzeba żeby nie tylko zdać egzamin, ale przede wszystkim nauczyć się bezpiecznie i pewnie jeździć. Dziękuję.
2021-11-26 08:01:43
Kurs prawa jazdy
Lepiej trafić nie mogłam. Posiadam prawo jazdy i jestem mega szczęśliwa!!! :)
2021-11-01 11:29:32
Kurs prawa jazdy
👌👍💪😀✔
Anna 2021-10-04 19:39:02
Jazdy doszkalające
Do Havranka przyszłam na jazdy doszkalające po 2 latach przerwy od nauki i z dużym lękiem przed jazdą. Rafał to instruktor, którego mogę polecić każdemu. Jest cierpliwy i empatyczny, bardzo dobrze tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Jednocześnie wymaga samodzielnego myślenia, dzięki czemu kursant uczy się podejmować własne decyzje na drodze. Atmosfera na jazdach jest przyjemna, ale nie "luźna", co przyzwyczaja do stresu egzaminacyjnego. Rafał zwraca uwagę na każdy szczegół, uczy jak jeździć prawidłowo i bezpiecznie. Zajęcia zawsze odbywają się punktualnie i kończą omówieniem zajęć. Kiedyś bardzo bałam się jeździć samochodem, a po jazdach u Havranka zdałam egzamin za pierwszym razem :) Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam każdemu :)
Dorota 2021-09-05 20:38:32

Na kurs do szkoły Havranek trafiłam z polecenia. Pan Rafał z każdego potrafi zrobić kierowcę :) To mega cierpliwy i sympatyczny instruktor. Nie tylko przygotowuje do egzaminu, ale udziela rad, które przydadzą się również, kiedy będzie się już posiadało prawo jazdy. Z całego serca polecam Pana Rafała!
Milena 2021-08-15 09:38:24
Najlepszy instruktor prawa jazdy !!!
Pan Rafał jest zdecydowanie najlepszym instruktorem kursu ma prawo jazdy kategorii B. Ogrom wiedzy przekazywanej kursantom, cierpliwość i wytrwałość pana Rafała bardzo pomaga w obyciu się z samochodem i nauczenia się na egzamin. Serdecznie polecam !!!
Piotrek 2021-08-15 09:13:31

Szkołę jazdy Havranek polecił mi znajomy. Zapisałem się na kurs i szybko przekonałem się, że była to bardzo dobra decyzja. Już po pierwszych zajęciach nie mogłem doczekać się kolejnych. Pan Rafał uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale też jak być dobrym kierowcą i sprawnie poruszać się zarówno w mieście, jak i poza nim. Potrafi wytłumaczyć wszystko w prosty i zrozumiały sposób, a zajęcia odbywają się w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Egzamin udało mi się zdać za pierwszym razem, tak samo jak znajomemu. Nie przeszkodził mi w tym stres ani piątek 13-tego. :) Gorąco polecam!
Olga 2021-08-09 15:38:53
Jazdy doszkalające
Do Pana Rafała trafiłam na jazdy doszkalające. Wiele rzeczy nie umiałam wykonać właściwie. Pan Rafał praktycznie uczył mnie wszystkiego od początku. Śmiało mogę przyznać, że więcej wiedzy przyswoiłam w trakcie jazd doszkalających niż po skończonym kursie w innej szkole jazdy. Na jazdach nigdy nie usłyszałam podniesionego głosu, mimo, że nie raz moje manewry były dalekie od poprawnych. Instruktor jest wyjątkowo cierpliwy i wyrozumiały. Tego właśnie szukałam. Do tego ma niesamowitą wiedzę i nauczy Cię po prostu jezdzić a nie zdać. POLECAM BARDZO! I dziękuje za pomoc!
Olga 2021-08-09 13:13:05
Jazdy doszkalające
Szkolę jazdy znalazłam na googlu, mnóstwo pozytywnych ocen zachęciło mnie aby wybrać tę konkretnie na jazdy doszkalające. Wcale się nie dziwię skąd te opinie. Pan Rafał to profesjonalista. Cierpliwy i wyrozumiały, w sytuacjach "stresowych" w dalszym ciągu mówi spokojnym głosem. Daje dużo wskazówek. Uczy nie tylko "pod egzamin" ale po prostu przygotowuje do jazdy codziennej. Zdane za 2 razem w duzej mierze dzieki Panu Rafałowi. Jak przyszłam po kursie 30h z innej szkoły, nie umiałam praktycznie nic zrobić poprawnie. Więcej nauczyłam się od Pana w krótszym czasie niż przez 30h na kursie. Serdecznie dziękuję!
Mateusz 2021-08-08 14:13:20
Moto-Lato z HAVRANKIEM! Rewelacja!
Z panem Rafałem przejechałem łącznie 72 godziny latem 2020 i 2021 roku w ramach kursu prawa jazdy kategorii B, a następnie jazd doszkalających po ukończonym pozytywnie egzaminie. Na wybór OSK HAVRANEK wpłynęły entuzjastyczne opinie różnych osób, które zdały egzamin praktyczny na prawo jazdy za pierwszym razem właśnie po zajęciach z panem Rafałem. Ja również bardzo doceniam kurs nauki jazdy prowadzony przez pana Rafała za wyjątkowe połączenie profesjonalizmu, wysokiej jakości programu szkoleniowego oraz niezwykłej wiedzy praktycznej dotyczącej uczestnictwa w ruchu drogowym, która zrobiła na mnie niezwykłe wrażenie. Pan Rafał znakomicie przygotował mnie do egzaminu praktycznego na prawo jazdy kategorii B nie tylko pod względem znajomości przepisów ruchu drogowego i technik kontroli pojazdu, które ma opanowane w stopniu mistrzowskim, ale przede wszystkim mentalnie, udzielając rozmaitych i bardzo cennych wskazówek dotyczących praktyki uczestnictwa w ruchu drogowym, a także, co jest fantastyczne, przewidywania działań innych uczestników ruchu drogowego w czasie rzeczywistym oraz doboru prawidłowy czynności wyprzedzających ewentualne zagrożenia. Pan Rafał świetnie uczy też trudnej sztuki koncentracji w trakcie jazdy samochodem, polegającej na ciągłej podzielności uwagi między kontrolą pojazdu, orientacją w sytuacji na drodze, obserwacji znaków poziomych i pionowych oraz sygnalizacji wszystko w czasie rzeczywistym. Na skuteczność metody nauki pana Rafała wpływają wspomniana wyżej olbrzymia wiedza praktyczna i bardzo wysokie umiejętności kontroli pojazdów, wyjątkowa zdolność przewidywania działań innych kierowców na drodze, znakomita znajomość przepisów ruchu drogowego oraz linii orzecznictwa sądów w zakresie spraw dotyczących kwestii spornych w ruchu drogowym, a nade wszystko komunikacja z kursantem, którą oceniam w stopniu wzorcowym. Pan Rafał zawsze tłumaczy zawiłości ruchu drogowego i metody kontroli pojazdu w sposób jasny i zrozumiały, uważnie słucha i rzeczowo odpowiada na pytania kursanta, często mówi też o różnych ciekawostkach ruchu drogowego, do których trudno dotrzeć, ponad to jest osobą bardzo cierpliwą, wyrozumiałą i sympatyczną, więc wszystkie jazdy minęły mi bezstresowo, a w bardzo przyjemnej i pogodnej atmosferze! Gdyby nie pan Rafał nie byłbym kierowcą, więc serdecznie dziękuję i wszystkim polecam! Rewelacja i totalny sztos!
Aga 2021-08-05 22:25:05

Trafilam z polecenia (kilku osób), a teraz naprawdę szczerze polecam dalej! Pan Rafał jest instruktorem z powołania, uczy przede wszystkim bezpiecznie jeździć, daje cenne wskazowki na przyszłość, ale ma też uprawnienia egzaminatora, więc wie na co zwrócić uwagę w tym zakresie. Całkowicie skupiony na kursancie, tłumaczy do skutku (do mnie nieraz musiał mieć sporo cierpliwości :). Kulturalny, punktualny, a i z poczuciem humoru. Samochód zadbany, taki sam jak na egzaminie. Nauki przede mną sporo, ale podstawy myślę, że mam solidne-dzięki Panu Rafałowi ("Havrankowi":). Acha, również dzięki naukom Pana Rafała egzamin zdałam za 1 razem (Bemowo:)
Michał 2021-06-22 11:25:12
Jazdy doszkalające
Nie jeździłem samochodem od dawna i miałem bardzo mało motywacji do powrotu. Na szczęście trafiłem na Rafała, który odbudował moją pewność siebie. Rafał dokładnie tłumaczy każdą zawiłość i bezkompromisowo zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. On po prostu naprawdę uczy jeździć, a jego rady pamięta się jeszcze długo po jazdach. Egzamin zdałem za 3 razem (panika za pierwszymi dwoma podejściami) i jestem pewien, że nie udałoby mi się to bez niego. Dzięki!
Michał 2021-06-20 17:37:42
Jazdy doszkalające
Pan Rafał jest niesamowitym ekspertem. Naprawdę uczy jeździć i przekazuje wiedzę, która może być stosowana jeszcze długo po zdaniu prawa jazdy. Zdałem za 3 razem, ale była to wyłącznie moja wina. Jazdy wspominam super, jest profesjonalnie, ale też przyjemnie. Zdecydowanie będę polecał!
Ania 2021-06-10 09:33:32
Jazdy przygotowujące do egzaminu państwowego
Jestem po kilku godzinach jazdy z instruktorem. Pan bardzo cierpliwy i uczy dobrze w praktyce i pod egzamin. Polecam wszystkim którzy zaczynaja swą przygodę z jazdami. Zdałam za 1 razem gdzie byłam wcześniej na jazdach doszkalajacych u innego instruktora i 3 razy miałam wynik negatywny. Pozdrawiam :)
Iwona 2021-06-09 13:28:07

Bardzo polecam Pana Rafała!Po nieudanych egzaminach i oglądaniu filmików Pana Rafała postanowiłam skorzystać z jazd doszkalających. Po 4h przystapiłam do egzaminu i zdałam bez żadnego błędu. Dużo cennych wskazówek nie tylko uczących zdać egzamin ale także uczące jazdy na codzień, bardzo cierpliwy i wyrozumiały a zarazem z poczuciem humoru. Bardzo profesjonalne podejście!
Kamil 2021-06-02 21:24:58
Zdane!
Jestem właśnie po zdanym egzaminie kategorii B :) Zdawać zacząłem już 3 lata temu (oczywiście z przerwami), i oblewałem egzamin za egzaminem. W trakcie czasu mojego szkolenia "przewinęła" się duża liczba instruktorów, i tak naprawdę żaden z nich nie potrafił do mnie dotrzeć w kwestii dydaktycznej. Do Pana Rafała trafiłem poprzez sugestię z filmów szkoleniowych na youtube. Już po pierwszej jeździe czułem różnicę w szkoleniu spośród innych instruktorów - w odróżnieniu od innych instruktorów Pan Rafał zamiast tylko pokazać jak wykonać jakiś trudny manewr, oswajał mnie z nerwami występującymi w trakcie jego wykonywania (np. w przypadku zablokowania drogi). Jest to jedyny instruktor, który w trakcie mojego szkolenia ani razu nie zareagował podniesionym głosem, a wszystko na spokojnie i merytorycznie tłumaczył. Sama atmosfera w trakcie jazdy - znakomita :) W efekcie, przy pierwszym zarezerwowanym egzaminie w trakcie szkolenia w OSK Havranek zdałem! Gorąco polecam
Jakub 2021-05-28 14:15:16
Gwarancja sukcesu
Jeżeli chcesz zdać egzamin bez problemu - to z czystym sercem polecam Rafała! :-) Po nieudanych egzaminach i 2 letniej przerwie od zdawania egzaminu na kat. B - postanowiłem skorzystać z jazd doszkalających u Rafała. Po 2 lekcjach (4h) podszedłem do egzaminu i zdałem bez żadnego błędu. Duża wyrozumiałość, humor i profesjonalne podejście oraz nauka do jazdy (także tej w przyszłości) a nie tylko zdania egzaminu. Polecam w 100%!
Paulina 2021-05-17 21:21:38
Kurs prawa jazdy
Havranek cudotwórca. Zrobić kierowcę z takiej osoby jak ja trzeba mieć cierpliwość i talent!!! :)
Katarzyna 2021-05-15 14:02:43
Podziękowania
Kurs w innej szkole + niezdany egzamin. Kilka jazd doszkalających z p. Rafałem i zaliczone bez problemu 😊. Z całego serca polecam i dziękuję za wsparcie.
Patrycja 2021-04-16 15:35:18
Jazdy doszkalające
Z całego serca mogę polecić ! Wszystko wyjaśnione jasno i na temat na każde pytanie odpowiedz obszerna :) Zdałam egzamin bez ani jednego błędu ! Jeżeli ktoś ma problem na wzniesieniu to polecam górka nie sprawia mi teraz najmniejszego problemu , jestem bardzo zadowolona jeszcze raz Polecam :)
Małgorzata 2021-04-11 20:49:27
Kurs prawa jazdy i mam prawko w kieszeni 😀
Najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Długo szukałam odpowiedniej szkoły, odpowiedniego instruktora. Warto czytać opinie 😀 Wyjeździłam z Rafałem około 50 godzin, egzamin zaliczyłam na 5. Wystarczy słuchać i realizować co mówi, jazda wtedy staje się niezmiernie łatwa i przyjemna. Polecam gorąco
Małgorzata C. 2021-03-13 22:22:58
Podziękowanie
Kurs robiłam w innej szkole,po jego zakończeniu i 10 godzinach jazd doszkalających nie zdałam egzaminu.Postanowiłam poszukać innego Instruktora,sugerując się ocenami w internecie trafiłam na szkołę Havranek.I nie zawiodłam się,dopiero jeżdżąc z Panem Rafałem zaczęła się prawdziwa nauka i zaczęłam robić postępy.W dniu dzisiejszym wynik egzaminu pozytywny. Gdyby nie Pan pewnie zrezygnowałabym z posiadania prawa jazdy. Panie Rafale serdecznie dziękuję za naukę,profesjonalizm,zaangażowanie oraz ogromną cierpliwość.
Basia 2021-02-19 13:00:03
Świetny instruktor!
Rafał to świetny instruktor jazdy. W przeciwieństwie do innych instruktorów, którzy uczą wyłącznie pod egzamin, Rafał po prostu uczy jeździć, a jego celem jest zrobić z Ciebie dobrego kierowcę. Egzamin zdany za pierwszym razem, bardzo dziękuję i polecam wszystkim, którzy szukają szkoły jazdy! ❤
Robert 2021-02-17 11:08:36
Profesjonalizm w najwyższym wydaniu.
Witam serdecznie. Miałem przyjemność spędzić z Panem Rafałem 2h doszkalające przed egzaminem państwowym. Skutek był taki że egzamin zakończony z wynikiem pozytywnym. Pan Rafał cechuje się kapitalnym obyciem z prawami ruchu drogowego, tłumaczy wszystkie ważne i mniej ważne aspekty podczas jazdy. Gdy jest potrzeba obrazuje sytuację za pomocą zeszytu i długopisu, rysując i objaśniając przypuszczalne zachowania na drodze i ewentualne ich konsekwencje. Bezstresowe jazdy i pełen profesjonalizm a do tego miły człowiek. Serdecznie wszystkim polecam i pozdrawiam Panie Rafale.
Marcin 2021-02-12 12:04:34
Bardzo dobra szkoła
Pan Rafał naprawdę uczy jeździć. Nie prezentuje sztuczek jak zdać egzamin, ale cierpliwie, ze znawstwem uczy jazdy samochodem. Odbyłem kurs w innej szkole (po którym nie zdałem egzaminu), u p. Rafała wziąłem 10 g. doszkalajacych i egzamin zdałem za pierwszym (ogólnie drugim) podejściem. Szczerze polecam.
Simon 2021-01-25 13:41:05
Opinia
Bardzo polecam jazdy! Świetny i wyrozumiały nauczyciel!
Rafał B. 2021-01-20 18:03:14
Polecam!
Bardzo polecam pana Rafała! Pełen profesjonalizm. Jazdy zawsze odbywały się punktualnie i w przyjaznej atmosferze. Pan Rafał potrafi skutecznie przekazać wiedzę. Manewry omawiane są z użyciem rysunków, co jest bardzo pomocne. Wszystkie sytuacje na drodze były zawsze szczegółowo tłumaczone. Egzamin zdany za pierwszym razem, bez żadnych błędów :)
Maria Wie 2020-12-10 13:28:16
ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!!
powyższe mówi samo za siebie:-) Instruktor dla mnie idealny. Widać, że robi to co lubi, co jest jego pasją. Niezwykle cierpliwy i kulturalny. Nie uczył mnie "myków" pt. jak zdać egzamin, tylko jak jeździć! I co robić żeby być dobrym kierowcą. I to jest klucz do sukcesu. Nie boję się jeździć, bo wiem jak to robić. Poszłam na egzamin, skupiłam się na jeździe i zdałam, bo wiedziałam, że umiem. Dodatkowo filmiki na YT Pana Rafała były świetnym przypomnieniem przed egzaminem. Teraz moja siostra uczy się u Pana Rafała. Polecam każdemu:-) jak Pan Rafał zdołał nauczyć mnie, to nie ma dla niego rzeczy niemożliwych:-)
Aleksandra 2020-10-29 16:57:21
Polecam!!!
Podpisuję się pod każdym z poniższych wpisów. Zanim trafiłam na Pana Rafała, byłam po ukończonym kursie w innej szkole i z jednym niezdanym egzaminie na koncie. Poza tym byłam przekonana, że jazda samochodem jest kompletnie nie dla mnie, że się do tego nie nadaję i że nigdy tego nie ogarnę. Na pierwszej lekcji u Pana Rafała bardzo szybko okazało się, że w poprzedniej szkole nauczyłam się bardzo niewiele i nijak byłam gotowa na egzamin. Nie dziwne więc, że takie miałam zdanie o sobie. Każdy grosz wydany na lekcje z Panem Rafałem jest tego wart. Od 1 minuty nauka, merytoryczne rozmowy, instrukcje, pełne skupienie na danej osobie. To prawda, że Pan Rafał nie załatwia żadnych prywatnych spraw w trakcie lekcji i nie "kradnie" minut na papieroska, telefony itp., nie skraca też jazd przed czasem, wręcz przeciwnie. Jakie to było inne w porównaniu do 1 szkoły! Jeśli czegoś nie łapałam, dostawałam wykład jeszcze raz. I tak do skutku. Pan Rafał jest tak cierpliwy i kulturalny, że cieszyłam się na każdą lekcję. Czego nie można niestety powiedzieć o 1szkole... Dawno nie spotkałam tak fajnego i uczciwego człowieka, będę już zawsze wdzięczna, że udało mi się zdać i to od razu po kilkunastu godzinach jazd z Panem Rafałem:) jeśli szukacie pomocy, to jedyny właściwy adres:)
Krzysztof 2020-10-15 13:05:40
Świetna szkoła!
Choć nie jest to duża szkoła (przez co niestety nie jest uwzględniana w niektórych rankingach szkół jazdy), bardzo pozytywne opinie, jakie wyświetla Google, są w pełni zasłużone. Pan Rafał okazuje kursantom mnóstwo cierpliwości, jazdy odbywają się w przyjemnej atmosferze, a błędy kursantów są stopniowo eliminowane. Po wyjeżdżeniu 30 godzin (i 4 dodatkowych godzinach tuż przed egzaminem, żeby odświeżyć sobie wszystko po 3-tygodniowej przerwie) zdałem egzamin za pierwszym podejściem. Mało tego - miałem wrażenie, że po wyjeździe za bramę WORD-u było jakoś dziwnie łatwo. Najwyraźniej zaprocentowały wszystkie te skręty w lewo przerabiane na kursie, a także częste parkowanie w niewygodnych miejscach :) Jeśli ktoś ze znajomych będzie chciał robić w Warszawie kurs prawa jazdy, wiem, jaką szkołę mu polecę!
Anna 2020-10-11 12:01:08
Rewelacja!
Myślałam, że prawo jazdy to dla mnie coś nie do zdobycia. Stres jaki powodowała we mnie jazda autem plus egzamin totalnie odbierał mi rozum ;) ratunkiem okazała się Pan Rafał! Swoim profesjonalnym, indywidualnym podejściem i mnóstwem cierpliwości sprawił, że egzamin zdałam i to bezbłędnie! Serdecznie polecam!
Monika 2020-08-05 12:51:35
Super instruktor!
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie Pana Rafała. Cierpliwie i przystępnie przekazuje wiedzę na temat wszystkich manewrów. Atmosfera szkolenia również bardzo przyjemna, zero nerwów. Po jazdach u Pana Rafała drugie podejście do egzaminu skończyło się wynikiem pozytywnym i to bezbłędnie! Szczerze polecam!
Emilia 2020-08-02 17:56:28
Opinia
Ogromnie polecam naukę jazdy u Pana Rafała. Wszystkie poniższe pozytywne opinie są w pełni prawdziwe. Sądzę, że gdybym od razu trafiła na tę szkołę, zaoszczędziła bym czas pieniądze i zdrowie. Po 30h w innej szkole jazdy, gdzie mimo pozytywnej atmosfery, wiedzy zbyt wielkiej nie nabyłam, a co gorsza - wiele złych nawyków, ppo nieudanych podejściach na egzaminie, po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii postanowiłam wykupić 10h jazd doszkalających u Pana Rafała. Nauczyłam się więcej niż przez te 30h w innej szkole. Poza tym nabrałam pewności siebie w aucie. Pan Rafał jest niezwykle profesjonalny, bez przerwy komentuje sposób jazdy, tłumaczy zasady ruchu, rysując albo pokazując gotowe wzorce przez siebie wcześniej przygotowane. Jest w 200 procentach skupiony na kursancie. I w niego wierzy. Jest wymagający, każdy nawet najmniejszy błąd jest przez Niego komentowany, co tylko może zaowocować na egzaminie. Po jazdach doszkalających zdałam za 1 razem. Egzaminator praktycznie nie miał sposobności, by nie zaliczyć mi egzaminu. Serdecznie polecam szkołę jazdy Havranek. Nie ma sensu szukać innych szkół i trącić niepotrzebnie czas. Pozdrawiam :)
Agata 2020-07-20 12:34:01
opinie dotyczące szkoły
Dzięki jazdom doszkalającym w OSK Havranek zdałam egzamin praktyczny za pierwszym podejściem. Polecam wszystkim chcącym nauczyć się poprawnej jazdy od podstaw jak i tym którzy chcą podszkolić swoje umiejętności po odbytym kursie w innej szkole. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę. Naprawdę warto!
Marcin 2020-06-22 17:36:24

Serdecznie polecam instruktora Rafała. Po wielu latach zwłoki od kursu, egzamin zdany za pierwszym razem. Merytoryka i umiejętne przekazywanie wiedzy + pozytywne nastawienie.
Agnieszka 2020-06-21 09:09:03
jazdy doszkalające
Dzięki Panu Rafałowi po kilku próbach zdałam egzamin. Na jazdach doszkalających nauczyłam się więcej niż na całym kursie...Każda godzina dobrze wykorzystana. Pan Rafał to profesjonalny instruktor. Nauka jazdy tylko u Havranka. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Agnieszka 2020-06-20 16:11:39
jazdy doszkalające
Nauka jazdy tylko u Pana Rafała... Dzięki Panu Rafałowi po kilku nieudanych próbach w końcu zdałam egzamin. Na jazdach doszkalających nauczyłam się więcej niż na całym kursie. Każda godzina dobrze wykorzystana. Płyta DVD świetna - pomogła mi zrozumieć ruch na skrzyżowaniach. Serdecznie dziękuję Panie Rafale i pozdrawiam:)
Kamyk 2020-06-19 14:48:35

Kurs prawa jazdy tylko u Havranka! polecam
Monika 2020-06-05 08:04:29

W temacie nauki jazdy samochodem byłam całkowicie zielona 🤢😅 Natomiast dzięki Havrankowi posiadam prawko🤪😀
Grzegorz 2020-02-26 07:24:01
Jazdy doszkalające
Profesjonalizm, cierpliwość, dokładne tłumaczenie każdego zagadnienia, punktualność, w 100 % wykorzystany czas
Jacek 2020-01-27 22:08:54
Jazdy doszkalające
Cierpliwość, rzetelność i skuteczność nauczania. Po kilku latach przerwy, egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem po jazdach doszkalających w OSK Havranek.
Janek 2019-12-29 07:24:48
Jazdy przed egzaminem
Genialne!!!
Kasia 2019-12-09 13:01:08
Najlepszy instruktor!!!
Wzielam jazdy doszkalajace u Pana Rafala... Najlepszy instruktor jakiego mialam.. Nauczyl mnie jezdzic.. Wymagajacy ale przez to idziesz na egzamin i sie nie boisz.. Poprostu zdajesz... Zdalam za 1 razem.. Serdecznie polecam i dziekuje Panie Rafale:)
kasia 2019-12-08 08:15:53
Pan Rafal to najlepszy instruktor!!!
serdecznie polecam szkole nauki jazdy Pana Rafała...to najlepszy instruktor z jakim miałam do czynienia:) po wielu latach przerwy i praktycznie bladym pojęciu na początku jak się jeździ samochodem przygotował mnie perfekcyjnie nie tylko do egzaminu który zdałam za 1 razem ale przede wszystkim nauczył mnie jeździć samochodem bez stresu...Pan Rafał wszystko tłumaczy dokładnie...powtarzasz czynności aż opanujesz je perfekcyjne...wszystko prosto wyjaśnia..jakość na najwyższym poziomie:)dziękuje Panie Rafale
Swiatlana Wierzbicka 2019-10-26 19:18:30
Serdecznie podziękowania.
Serdecznie polecam OSK Havranek. Po 9 latach od momentu ukończenia kursu zdecydowałam się w końcu zdawac egzamin. W tym czasie trafiłam na kilka instruktorów, którzy podczas jazdy rozmawiali przez tel. ze znajomymi, albo zamiast jeździć trasami egzaminacyjnymi odbierali kolegę z punktu A i musieliśmy podrzucić go do punktu B, przecież jaka różnica gdzie mam ćwiczyć jazdy (Pozdrawiam Pana Krzysztofa - instruktora z Białołęki), albo przekładali w ostatniej chwili godzinę, a co więcej, nawet dzień. I wiele innych rzeczy po prostu nie dopuszczalnych. U Pana Rafała z OSK Havranek jest zupełnie inaczej. Jazdy zaczynaja się i kończą punktualnie w tym samym miejscu. Pan instruktor cierpliwie tłumaczy wszystko na spokojnie i szczegółowo. Nie załatwia spraw prywatnych, podczas jazdy jest skupiony na kursancie. Ma ogromną wiedzę i można się od niego dużo nauczyć. Widać ze Pan instruktor lubi swoją prace, to jego pasja. Na jazdach zostałam przygotowana do egzaminu praktycznego na najwyższym poziomie. Egzamin zdany za pierwszym razem na Odlewniczej. Zaznaczam że egzamin miałam dokładnie na trasie, na której jezdziłam z Panem Rafałem. Daje bardzo cenne wskazówki. Jeżeli jakiś manewr mi nie wychodził, powtarzaliśmy, aż nie zrobiłam dobrze. Odpowiada na wszystkie pytania. Ma przygotowaną zawsze teczkę z rysunkami, gdzie tłumaczy jak trzeba sie zachować w różnych sytuacjach na drodze. Wszystkie polecenia na egzaminie wykonane bez błędów, to jest duża zasługa Pana Rafała. Bardzo się cieszę, że znalazłam tą szkołę w internecie i zdecydowałam się ja wybrać - to był mój najlepszy wybór. Dodam, że Pan Rafał jest bardzo kompetentny i na bieżąco wie o zmianach sądu najwyżego dot. przepisów ruchu drogowego. Zawsze będę polecać OSK Havranek.
Anna 2019-10-13 21:02:58
Jazdy doszkalajace
Goraco polecam 😁wystarczyły 4 godziny jazd doszkalajacych i egzamin zdany😁Polecam 😊
Anna 2019-08-15 19:49:25
Jazdy doszkalajace
Dziekuje Panie Rafale za tak cenne wskazowki w ciagu tak malej ilosci godzin (4h)dzieki ktorym udalo mi sie zdać egzamin praktyczny.Polecam wszystkim !!!
2019-07-28 08:09:12
Kurs prawa jazdy
Nauczanie na bardzo wysokim poziomie, instruktorzy tłumaczą wszystkie niejasne zagadnienia, są cały czas skupieni na nauce. Dla mnie BOMBA!!! Egzamin zaliczony na 5.
2019-07-23 04:39:20
Kurs prawa jazdy - nauka teorii w domu
Kurs na samochód odbyty ekspresowo, bez najmniejszych kłopotów. Teorii uczyłem się w domu korzystając z książki oraz platformy internetowej do nauki. Bardzo fajny sposób nauki, ponieważ mogłem się uczyć w dowolnym czasie, w domu, w pracy, w autobusie. Egzamin zaliczyłem za pierwszym razem w Warszawie na Odlewniczej. pozdro
Kursant 2019-06-16 08:37:18
Polecam
Polecam OSK Havranek!
2019-06-03 20:29:46
Jazdy doszkalające przed egzaminem
Instruktor Havranek był pierwszym, który wytłumaczył mi niezrozumiałe sytuacje w jasny, zrozumiały sposób. Po wyjeżdżeniu dodatkowych 14 godzin egzamin zaliczony.
Michu 2019-05-25 07:22:31
Dziękuję pięknie!
Miło mi poinformować, że wczoraj zdałem egzamin 😀. Mój sukces zawdzięczam szkole Havranek. Doskonała nauka, dokładne tłumaczenie wszystkich manewrów sprawiło, że nie miałem najmniejszych problemów. Doskonały kontakt telefoniczny z biurem. Egzamin zaliczony za pierwszym razem.
Dominika 2019-05-24 23:38:09
Jazdy po kursie
Do szkoły Havranek trafiłam z polecenia. Był to strzał w setkę, strzał w prawko w kieszeni. Genialna nauka jazdy tylko z Havrankiem.
Robert 2019-05-07 14:48:45
Kurs prawa jazdy na samochód
Teorii uczyłem się sam w domu. Praktyka z p. Rafałem. UWAGA!!! Najlepszy instruktor nauki jazdy w mieście stołecznym Warszawa.
Paulina Z. 2018-09-27 21:21:26
Jazdy doszkalające
Nauka w czasie jazd doszkalających z Panem Rafałem to była czysta przyjemność. Punktualność, anielska cierpliwość, miła atmosfera i oczywiście profesjonalizm w każdej sytuacji to właśnie cechuje tego instruktora. Nie mam do czego się przyczepić, nawet jak bym chciała. Mój sukces jakim jest zdany egzamin na Radarowej to w 99% zasługa Pana Rafała. Dziękuję i pozdrawiam.
Iza 2018-03-04 18:17:13
:))))))
Egzamin zdałam za drugim podejściem, miałam problem z parkowaniem,Pan Rafał parkował tylko w trudnych miejscach dzięki temu zdałam egzamin ponieważ miałam parkowanie prostopadłe w ciasnym miejscu i dzięki posiadanej umiejętności jak parkować na zakładkę udało mi się w przeciwnym razie byłoby po egzaminie, miałam również problem ze skrzyżowaniami których nie mogłam się jakoś nauczyć, oraz niewiedze o co chodzi z rondami bez sygnalizacji świetlnej,technika jazdy, dynamikę wszystko zostało doszlifowane. Wszystko to było na egzaminach, egzaminator powiedział "Widać że jeździła pani z instruktorem".
Jurko 2018-01-28 11:56:16
jazdy dodatkowe
Do tej szkoły trafiłem z polecenia kolegi, który również tutaj uczył się jeździć. Kurs robiłem 12 lat temu, teraz wyjeździłem 41 godzin, egzamin poszedł do przodu. P O L E C A M.
40-sto latek 2018-01-09 16:24:24

Jakby ktoś nie wiedział gdzie można się doszkolić, to właśnie tu u Havranka. Dzięki tej szkole mam prawo jazdy. Polecam!
2018-01-04 06:12:32
Fantastycznie:)
Fantastycznie, że trafiłam do tej szkoły. Genialni instruktorzy, genialna płyta ze skrętami w lewo, wszystko SUPER! :)
Tomasz Saja 2017-12-08 10:56:12
Polecam tego allegrowicza ;)
Bardzo dobry instruktor. Cierpliwy, dobrze uczący i wyrozumiały na błędy. Nie krzyczy ani nie unosi głosu na kursantów. Jest dobrze przygotowany do zajęć praktycznych. Ma plansze z przedstawionymi gotowymi problemami na drodze, które potem w praktyce ćwiczy się podczas jazd. Auto w bardzo dobrym stanie. Jedynie te koraliki na siedzeniu niewygodne :D . Jeszcze dodam że długie kolejki z terminami. No ale co się dziwić jak chcemy się dostać do profesjonalisty. POLECAM!
S. 2017-11-06 20:27:38
Polecam
Po 3 felernych próbach zdania egzaminu kupiłam w OSK Havranek kilka godzin i zdałam! Gdyby wszyscy mieli takich instruktorów wszystkie egzaminy na prawo jazdy byłyby pozytywne za pierwszym razem :) Doskonała nauka obserwacji drogi.
Sebastian 2017-09-28 08:33:37
ZDANE
Miałem tylko 10 godzin z Rafałem, znakomicie uczy, egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem. Wielka piona dał Rafała za wytrwałość i super tłumaczenie przepisów i zachowania się na drodze!
Kursantka 2017-08-07 17:43:38
Kurs prawa jazdy
Havranek nauczył mnie od podstaw jazdy samochodem. Byłam zielona jak soczysta trawa ;) Zajęcia teoretyczne przeprowadzone ciekawie. Dużo nauki w domu, teoria wewnętrzna i państwowa zaliczona za pierwszym razem. Jazdy przeprowadzone wzorcowo ( moim zdaniem ). Nie ma załatwiania prywatnych spraw, czas wykorzystany maksymalnie ok ok ok 100 razy ok :)
Bankog 2017-07-07 00:13:58
Jazdy dodatkowe
Szkoła godna polecenia. Dzięki jazdom dodatkowym u Havranka zaliczyłem egzamin na Bemowie w Warszawie.
Natalia 2017-06-30 12:28:32
Jazdy doszkalające tylko w OSK Havranek!
Miałam za sobą 4 oblane egzaminy. Byłam tak zdołowana, że zaczynałam się zastanawiać czy faktycznie powinnam ubiegać się o prawo jazdy. Zdecydowałam się na wzięcie zaledwie 4 godzin u Pana Rafała by skorygować drobiazgi i egzamin natychmiast zdałam. Jeśli chodzi o fachowość to skala pięciu gwiazdek jest zdecydowania za mała. Drodzy Państwo, Pan Rafał jest fachowcem naprawdę z wysokiej półki. Błędy czy wątpliwości są natychmiast tłumaczone i zobrazowane na stosownych materiałach dydaktycznych. Wszystkie zalecenia, uwagi wdrożyłam na egzaminie i konsekwencja jest tego taka, że za parę dni odbieram prawo jazdy.
Agnieszka 2017-05-23 11:29:22
Polecam!!!
Dziękuję Panu Rafałowi za pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Jest to najlepszy instruktor i szczerze polecam wszystkim, którzy tak ja uważali, że jest to najtrudniejszy egzamin w życiu. Pan Rafał jest odpowiednią osobą na tym stanowisku. Gdyby wszyscy instruktorzy reprezentowali podobny poziom, jestem przekonana, że drogi w naszym kraju byłyby bezpieczniejsze. Pan Rafał jest osobą niezwykle profesjonalną, poświęca się w swojej pracy w 100%. Dokładnie i przejrzyście tłumaczy wszelkie zagadnienia, tak, że nawet najbardziej oporna osoba na wiedzę jest w stanie wszystko zrozumieć. Nauka z Panem Rafałem była najlepszą inwestycją. Wcześniej wykupiłam kurs (30 godzin) oraz dodatkowo 20 godzin doszkalających w innej szkole i okazało się, że te pieniądze oraz czas były zmarnowane. Po przyjściu do szkoły Pana Rafała, okazało się, że moje umiejętności są prawie na zerowym poziomie. Dopiero Pan Rafał nauczył mnie wszystkiego praktycznie od podstaw. Jeszcze raz polecam OSK Havranek. Cieszę się, że miałam przyjemność być kursantką Pana Rafała :)
Ania 2017-05-20 11:00:14
Jazdy doszkalające
Miałam dużo szczęścia trafiając na jazdy do Pana Rafała.Czas spędzony na jazdach bardzo efektywnie.Samochód wzorowy,punktualność na 6+. Wszystko dokładnie ,z dużą cierpliwością wytłumaczone (plus płytka-mistrzostwo). Wszystkie manewry okazały się bardzo proste-.Egzamin zdany za pierwszym razem.Bardzo dziękuję
Agnieszka 2017-05-05 11:14:32
Tylko i wylacznie Havranek
Bardzo polecam Pana Rafala, dzisiaj moge sie cieszyc ze zdanego egzaminu. Wykupilam jazdy doszkalajace poniewaz nie bylam zadowolona z poprzedniej szkoly i nie moglam trafic lepiej ;) Dziekuje Panie Rafale ;)))
Agnieszka 2017-04-24 16:19:36
Polecam!
Havranek to baaardzo dobra szkoła.Wykupiłam 10 h jazd doszkalajacych u Pana Rafała ponieważ nie byłam zadowolona z nauczania w poprzedniej szkole. Nie mogłam trafić lepiej ;) Pan Rafał przez cały czas był skupiony na jeździe, tłumaczył na bieżąco jakie popełniam błędy i staraliśmy się je wyeliminować. Na koniec jazd zawsze analizowal co zrobiłam dobrze a nad czym trzeba jeszcze popracować. Punktualny, uprzejmy, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam wszystkim
2017-04-02 15:27:10
Super mi się podobało:)
Havranek super sprawa. Havranek i mam prawko w kieszeni hura:)
ode mnie:) 2017-02-15 13:21:10
Havranek jest świetny!
10 godzin jazd plus płyta i nie mam najmniejszych problemów ze skręcaniem w lewo. Pierwszy instruktor, który tak dokładnie mi to wytłumaczył. Pierwszy instruktor, który podczas dwóch godzin kazał mi skręcać w lewo i zawracać chyba milion razy. Superancko;)
Kasia D. 2017-02-06 11:46:55
Najlepsza szkoła!
Bardzo bardzo polecam!!! Profesjonalne podejście, niezwykła cierpliwość i zwracanie uwagi na najmniejsze szczegóły, które bardzo się przydały na egzaminie! Egzamin zdany za 1 razem! Gdyby cofnąć czas na pewno zapisałabym się również do tej szkoły, jestem bardzo wdzięczna za tak fachową naukę. Polecam!
Leszek 2016-12-28 14:55:01
Jazdy dodatkowe
Kto chce nauczyć się jeździć to szybko do chłopaków od Havranka.
Małgorzata 2016-11-19 10:28:01
Havranek - polecam
Małgorzata poleca wszystkim Havranka:) Super instruktorzy! polecam
Michał 2016-10-20 10:34:23

Bardzo polecam naukę jazdy z Panem Rafałem. Niezwykle cierpliwy i rzeczowy instruktor, poprawiający u kursanta dziesiątki razy te same błędy, bez cienia zdenerwowania. Jako były egzaminator świetnie przygotowuje zarówno do samego egzaminu jak i do bezpiecznej, pewnej jazdy na drodze. Świetnie zainwestowane pieniądze. Wynik - egzamin praktyczny na Bemowie zdany za pierwszym razem :)POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi-ja 2016-09-13 21:45:57
jazdy doszkalające
u Havranka wziełam jazdy doszkalające. Było SUPER!!!:) Egzamin zaliczony na 10:) Jazdy u Havranka strzał w 100:) POLECAMMMMMMMMMM
justyna 2016-06-30 12:19:31
Zdane za pierwszym
Egzamin zdany za pierwszym razem. Pan Rafał świetnie przygotowuje do jazdy samochodem w przyszłości. Zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Jest cierpliwy, ostrożny i co mnie się najbardziej podoba- nie odbiera telefonów w trakcie jazd, nie pisze sms-ów jak inni instruktorzy. Najważniejsze jest bezpieczeństwo w trakcie jazd. Kurs nastawiony jest rzeczywiście na wykonywanie jak największej ilości manewrów. Wspomnę tylko, że byłam już po jednym kursie w Imoli cztery lata temu, gdzie wielokrotnie oblewałam na łuku, bo instruktorka nauczyła mnie robienia "łuku na sposób". W tej szkole nic nie ma na sposób, bo w przyszłości nie zaparkujecie tyłem "na sposób" . Na egzaminie dostałam parkowanie równoległe, które wykonałam śpiewająco, dzięki wielokrotnym ćwiczeniom i precyzji pana Rafała. Dziękuję po stokroć. Na pewno będę polecać tę szkołę innym.
Ewa 2016-06-26 15:14:48
Polecam!!!
W 100% polecam jazdy doszkalające z panem Rafałem. Jeździłam z kilkoma instruktorami z różnych szkół i tak naprawdę to pan Rafał nauczył mnie jeździć, nie tylko na terenach egzaminacyjnych. Pan Rafał jest profesjonalnym instruktorem, wszystko spokojnie i zrozumiale tłumaczy. Zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły np. upewnienie się o możliwości jazdy na placu manewrowym. Panie Rafale to słowa egzaminatora: "Gratulacje dla instruktora. Nikt na placu tego nie robi" Jeśli wybierzecie pana Rafała na pewno nie będziecie żałować. Na egzaminie potrzebne wam będzie tylko szczęście, bo umiejętności już będziecie posiadać. Płyta też pomocna. POLECAM HAVRANKA!!!
Koleś 2016-06-14 07:22:20
Prawko u Havranka
jeśli chcecie nauczyć się jeździć dzwońcie do Havranka tel. 514-268-768. Ja już to zrobiłem i mam prawko:)
Piotr 2016-04-21 23:36:56
Super szkoła
Zdałem egzamin praktyczny za pierwszym razem. Trafiłem na tą szkołę czytają pozytywne komentarze w internecie i zgadzam się z nimi w 100%. Profesjonalne podejście instruktora, zadbany samochód do jazd (Hyundai I20) , miła atmosfera. Pan Rafał to instruktor z powołania spokojnie tłumaczy jakie błędy się popełnia, wychwytuje najdrobniejsze szczegóły które mogą mieć wpływ na końcowy wynik na egzaminie. Bardzo się cieszę że trafiłem do tej szkoły, gdyż dzisiaj mogę się cieszyć ze świeżo zdobytego prawa jazdy.
Lopez 2016-04-08 23:47:18
ekstra jazdy doszkalające i ekstra płyta ...
Jak w tytule: ekstra jazdy doszkalające oraz ekstra płyta DVD! SUPER! Szkoda, że takich instruktorów jest tak mało. Znaleźć dobrego instruktora to sztuka, ja znalazłem Havranka:) Dzięki p. Rafałowi nauczyłem się jeździć, nauczyłem się prawidłowo obserwować to co się dzieje na drodze, nauczyłem się skręcać w lewo, nauczyłem się jeździć z większą prędkością ... nauczyłem się jeździć bezpiecznie. Jestem zadowolony i jest SUPER EXTRA!:):):):):):):):):):)
2016-03-02 22:33:40
jazdy
Jazdy doszkalające w tej szkole to bardzo dobry pomysł. Instruktor spokojny, znający się na rzeczy, potrafi dokładnie i zrozumiale przekazać informacje. polecam.
2016-02-27 11:40:03
tylko jazdy doszkalające
W szkole Havranek wziąłem 6 godzi jazd po 4 niezdanych egzaminach. Już na pierwszych dwóch godzinach dowiedziałem się kilka nowych rzeczy i poprawiłem braki w mojej jeździe. Super szkolenie, najwyższa jakość!
2016-02-04 02:29:44
jazdy doszkalające plus płyta
ja wziąłem u Havranka 20 godzin dodatkowych jazd również z płytą DVD i prawko mam w kieszeni:):):)
Gościu 2016-02-03 23:20:22
Prawo jazdy z Havrankiem
10 godzin jazd doszkalających z płytą DVD i wyśmienite efekty:) Prawo jazdy w kieszeni:) dziękuję za świetne przygotowanie do egzaminu.
2016-01-31 09:59:02
Jazy doszkalające
Nauka u Havranka z p. Rafałem to sama przyjemność. Super wszystko tłumaczy, uczy myślenia za kierownicą. Poprzedni instruktor nie potrafił mnie nic więcej nauczyć, nauka stała w miejscu. U p. Rafał wziąłem 10 godzin + płytę z której zrozumiałem jak prawidłowo oraz bezpiecznie przejechać przez skrzyżowanie skręcając w lewo. Wiadomości z płyty były wiele razy ćwiczone na jazdach. Egzamin zdałem dzięki szkole Havranek i p. Rafałowi. Polecam.
Max 2016-01-30 06:00:55
Jazdy dodatkowe
Po szkoleniu w szkole Havranek wszystko jest proste oraz można bezpiecznie poruszać się samochodem. Super Havranek. Polecam.
Katarzyna 2016-01-30 02:41:59
Genialne jazdy doszkalające
10 godzin + płyta u Havranka dało taki efekt, że egzamin zaliczony bezbłędnie:) Jestem szczęśliwa, że trafiłam na Havranka. Polecam Havranka i super płytę na której rzeczywiście są wiadomości, o których nie było mowy ani na wykładach ani na jazdach w poprzedniej szkole.
Tomek 2016-01-28 05:40:32

Na jazdy do p. Rafała trafiłem czytając na internecie opinie i się nie zawiodłem. Oprócz jazd dodatkowo mam płytę autorstwa Havranka dzięki której dokładnie wiem jak się zachować przy skręcie w lewo oraz opanowałem ronda. pozdrawiam Tomek.
Kursantka 2016-01-03 12:25:40
Jazdy w szkole Havranek
Po jazdach w szkole Havranek wszystko jest proste. Instruktor wszystko bardzo dobrze tłumaczy dzięki czemu nie miałam problemu ze zdaniem egzaminu.
Super gość 2015-12-31 23:03:23
jazdy doszkalające
Chwila czasu w starym roku, żeby napisać kilka słów. Havranek to bardzo dobra inwestycja jeśli chcecie mieć prawko. Pan Rafał jest świetnym instruktorem, rzetelnie podchodzi do tematu - 100% profesjonalizm! polecam
D... 2015-12-19 08:36:58
Kurs prawa jazdy
Trochę się zastanawiałem nad wykupieniem kursu u Havranka. Myślałem nad tym czy wykupić kurs np za 1500 zł i zostawić 600 zł w kieszeni czy wykupić u Havranka za 2100 zł ( 40 godz.). Jednak po doświadczeniach kolegi, który zapłacił za kurs niecałe 1000 zł i niczego się nie nauczył zdecydowałem się na Havranka. W szkole, w której uczył się kolega instruktor często rozpoczynała jazdy po czasie, rozmawiał przez telefon podczas jazd, i prawie na każdych jazdach były sprawdzane światła i płyny co spowodowało, że kolega wydał dużo więcej pieniędzy na dodatkowe jazdy oraz 6 egzaminów. Kurs u Havranka jest przeprowadzany tak jak trzeba, płacisz uczysz się ( ważne, żeby od samego początku czytać książkę - najlepiej przeczytać ze dwa razy i rozwiązywać dużo testów ) i zdajesz egzamin bez najmniejszego problemu! Pan Rafał podchodzi profesjonalnie do tematu, jest doskonale przygotowany do wykonywania swojego zawodu o czym mogłem się przekonać. Decydując się na szkołę Havranek nie zawiodłem się!
2015-12-19 02:40:44
Jazdy u Havranka
Kurs robiłem w innej szkole. Havranka na całe szczęście znalazłem jeszcze przed egzaminem. Braki jakie miałem w jeździe po ponad 50 wyjeżdżonych godzinach były zastraszające. Dopiero u Havranka dowiedziałem się jak mało się nauczyłem w poprzedniej szkole, jak mało przekazali mi wiedzy poprzedni instruktorzy. W Szkole Havranek nauczycie się JEŹDZIĆ!
Darek 2015-12-02 17:56:29
Doskonała szkoła
Świetnie prowadzony kurs, dokładne spokojne tłumaczenie. Najlepsza szkoła w Warszawie i egzamin zdany za 1 podejściem :)
Izabela K...W... 2015-12-02 14:45:47
Nauka jazdy u Havranka
Świetny instruktor bardzo dobre przygotowanie, nauka jazdy od pierwszej do ostatniej minuty.Również doskonałe przygotowanie psychologiczne do egzaminu - p. Rafał Świetny instruktor - nauczyciel oraz pedagog. Polecam Havranka.
Kamil 2015-11-27 02:54:20
Nauka jazdy z Havrankiem
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam
Monika 2015-11-07 03:14:44
Havranek najlepszy
Polecam!
Krzycho 2015-11-05 05:07:32
Jazdy dodatkowe
Polecam - dzięki szkole Havranek posiadam upragnione prawko:) polecam z całego serca
Jazdy u Havranka 2015-11-03 23:43:14
Magda
Jeśli chcecie mieć prawo jazdy to tylko do Havranka. Havranek to pełna profeska!
Katarzyna 2015-09-25 01:12:18
Jazdy doszkalające u Havranka
Najlepiej wydane pieniądze - polecam szkołę Havranek
2015-09-24 19:09:57
Havranek górą!:)
Dzięki Havrankowi mam prawko:):):)
Kursantka 2015-07-29 14:39:09
Jazdy doszkalające
Fantastyczna szkoła oraz fantastyczny instruktor Rafał Trawczyński dzięki któremu zdałam egzamin. :):):)
Szczęśliwa:) 2015-06-03 12:51:44
Egzamin na Odlewniczej w Warszawie
Havranek najlepsza szkoła w mieście!!! Po kursie prawa jazdy i jazdach doszkalających w kilku innych szkołach oraz po kilku egzaminach trafiłam do Havranka. Genialny wybór! Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie:) Mam prawo jazdy! Pozdrowienia dla Havranka - Katarzyna.
Adam 2015-04-12 05:29:51
Jazdy dodatkowe
Kurs prawa jazdy w innej szkole. Jazdy dodatkowe u Havranka. Ilość przekazywanych wiadomości bez porównania. Dopiero po jazdach u Havranka zrozumiałem jak ważny jest wybór szkoły jazdy. Nie warto oszczędzać na kursie ponieważ dwa razy więcej wydacie na jazdy doszkalające. Śmiało do Havranka.
Marian 2015-04-12 03:55:55
Havranek jest oki:)
Najlepsi instruktorzy w Warszawie, najlepsza szkoła w Warszawie! Jeździłem z dwoma instruktorami - wyjeździłem 47 godzin egzamin zdałem za drugim razem. Super:)
Grzegorz 2015-04-09 06:54:06

Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę Havranek i instruktorów z tej szkoły. Polecam.
Gośka 2015-02-21 18:37:51
Kurs prawka
Kurs prawa jazdy w przyjemnej atmosferze z dwoma instruktorami. Po wyjeżdżeniu około 40 godzin teoria oraz praktyka zaliczona za drugim razem. Polecam.
Karolek 2015-02-20 14:59:28
Świetna szkoła!
Kurs prawa jazdy robiłem w innej szkole. Nauka jazdy u Havranka mistrzostwo świata i europy:) Jeździłem z dwoma instruktorami, dodatkowo kupiłem płytę dzięki czemu zrozumiałem na czym polega skręt w lewo na skrzyżowaniu. Polecam instruktorów z firmy Havranek.
kasia 2015-02-02 18:26:06
kurs kat. B
polecam kurs w szkole Havranek, teoria i materiały dydaktyczne na bardzo dobrym poziomie, jeśli chodzi o jazdy z p. Rafałem - profesjonalizm, cierpliwość, pełne zaangażowanie, ciągłe "wałkowanie" błędów co w konsekwencji je eliminuje, a co najważniejsze nauka prawidłowej i bezpiecznej jazdy, jako osoba nie mająca wcześniej nic wspólnego z samochodem naprawdę polecam prawo jazdy zdane za drugim razem :)
Kamyk 2015-01-29 11:53:13
Jazdy dokształcające
W OSK Havranek odbyłem kilkanaści godzin dodatkowych jazd z p. Darkiem. Dzięki OSK Havranek zdałem egzamin na prawko:) dzięki wielkie. pozdro
Danka 2015-01-27 15:07:24
Jazdy doszkalające - parkowanie
Do Havranka trafiłam na jazdy po kursie z polecenia. Jeździłam z p. Rafałem oraz z p. Darkiem. Poziom szkolenia naprawdę wysoki. Egzamin zdany na 5+ :) papa
Katarzyna K. 2015-01-08 09:47:48
POLECAM
Prawo jazdy zdane bez stresowo :) Mam prawo jazdy :) dzięki p. Rafałowi -Świetny Instruktor- sumienny, rzetelny, profesjonalny, wymagający, znający się na tym co robi! Polecam szkołe nauki jazdy Havranek
Jaro 2014-12-07 17:01:32
Jazdy dokształcające kat. B
Polecam!:)
Gosc 2014-12-07 15:03:27
Havranek
Havranek jest super! polecam
Monika 2014-11-25 21:28:35
Prawo jazdy w kieszeni:)
Mam prawo jazdy w kieszeni:) dzięki szkole Havranek i p. Rafałowi. Sumienny, rzetelny, profesjonalny, wymagający, znający się na tym co robi Świetny Instruktor! - taki jest p. Rafał ze szkoły Havranek.
Agnieszka M. 2014-10-26 09:14:08
Świetny Instruktor Nauki Jazdy
Im więcej takich Szkół oraz Instruktorów tym bezpieczniej będzie na naszych drogach. polecam
Robert 2014-10-26 08:57:34
Płyta nauka jazdy
Kupiłem płytę - bardzo dobra i ciekawa.
Wioletta 2014-10-24 05:55:57
Kurs prawa jazdy u Havranka
Kurs prawa jazdy u Havranka: - zapis na kurs bez wychodzenia w domu - wszystkie formalności można załatwić na telefon lub przez maila ( dla mnie rewelacja bez tracenia czasu na dojazd do biura ) - wykłady przeprowadzone ciekawie - jazdy od pierwszej do ostatniej minuty z pełnym zaangażowaniem ze strony instruktora - jazdy nie były skracane i dużo więcej pozytywów. polecam Wioletta
Marek 2014-10-21 13:15:58
Płyta
Kupiłem płytę od Havranka i rzeczywiście są wiadomości, których nie znajdzie się w książkach do nauki jazdy i na innych płytach. Na kursie prawa jazdy też nie miałem tych rzeczy wytłumaczonych. Warto kupić
W.D. 2014-10-21 02:12:33
Jazdy dodatkowe+płyta praktyczna nauka jazdy
Jazdy doszkalające u Havranka z połączeniem płyty "praktyczna nauka jazdy" - rewelacja! w porównaniu ze szkołą, w której robiłem kurs bez porównania. Havranek SUPER Szkoła.
Dominik 2014-10-20 22:10:58

Najlepsza szkoła jazdy w Warszawie. Zawsze punktualnie, mili instruktorzy. Egzamin zdany za drugim razem. Polecam
Kuba 2014-10-20 21:20:26
Kurs
rewelacyjna szkoła, miła atmosfera. polecam
Nadia 2014-10-20 20:18:16
Polecam wszystkim !
Droga do mojego prawa jazdy była bardzo dłuuga i wyboista, różni instruktorzy, szkoły nauki jazdy, wciąż rezygnowałam, postanowiłam spróbować jeszcze raz po pozytywnych opiniach o Szkole Havranek i nie żałuję!p.Rafała cechuje skupienie, profesjonalizm,a dobre wskazówki, sprawiają,że teraz po zdanym prawku, już nie mogę się doczekać kiedy usiądę za kierownicą!wiem, że jestem dobrze przygotowana!Polecam wszystkim, tym niezdecydowanym i zrezygnowanym, nauka prawka nawet w Warszawie wcale nie musi być trudna!
Nadia 2014-10-20 20:10:49
Pozytywne wrażenia i szkoła godna polecenia
Droga do mojego prawa jazdy była baardzo długa, wielu intruktorów i szkół jazdy, byłam zniechęcona do prawka, ale postanowiłam spróbować ten jeszcze jeden raz u p. Rafała, po pozytywnych opiniach, nie pomyliłam się!i nie żałuję!teraz po zdanym prawku już nie mogę doczekać się jeżdżenia!Szkoła Havranek to profesjonalne i pełne cierpliwości podejście, rezultat to świetne przygotowanie do bycia kierowcą! Pozdrawiam i polecam!
Agnieszka 2014-10-20 15:05:35
Kurs prawa jazdy
Szkoła jest naprawdę bardzo dobra. Egzamin zaliczony za 1-razem. polecam
Marcin 2014-10-17 22:23:26

Świetna szkoła!! Polecam wszystkim, którzy chcą zdać prawko, a przede wszystkim chcą się dobrze nauczyć jeździć. polecam Havranka
Adam 2014-10-17 18:46:49
Szkoła Havranek
Najprawdopodobniej najlepsza szkoła w Warszawie! Profesjonalizm to podstawowa cecha u Havranka!
Trzech wspaniałych:) 2014-10-17 14:24:33
Jazdy u Havranka
Grześ, Marcin oraz Adrian to trzech wspaniałych:) Po szkoleniu u Havranka zaliczyliśmy egzamin na Bemowie za pierwszym razem:) Instruktorzy godni polecenia!
Basia 2014-10-17 09:42:32
Super OSK
Basia poleca OSK Havranek!
Karolek 2014-10-15 10:35:42
Egzamin w Warszawie
Za namową instruktora z innej szkoły egzamin zdawałem w Łomży - 3 podejścia z wynikiem negatywnym. Po ok 15 godzinach u Havranka egzamin zaliczony za pierwszym razem na Odlewniczej w Warszawie:) Havranek uczy jeździć dzięki czemu zdaje się egzamin. Havranek uczy jeździć, uczy myślenia oraz prawidłowego zachowania się na drodze. Wszystkie drogi prowadzą do Havranka:) pozdrawiam.
Monika 2014-10-14 16:15:44
Polecam Havranka
Szkolenie na najwyższym poziomie - każda minuta wykorzystana maksymalnie. egzamin zdany za pierwszym razem:)
Maniek 2014-10-13 07:07:49
Kurs prawa jazdy
Egzamin zdany za pierwszym razem po 36 godzinach jazd. Nic dodać nic ująć - Szkoła Havranek ok:)
Ryjek 2014-10-05 17:09:24
Jazdy doszkalające
Zawodowe podejście do tematu. W porównaniu ze szkoleniem w innych szkołach pierwsza klasa!!! Do Havranka można iść w ciemno na doszkalanie oraz na kurs prawa jazdy. Egzamin zdawałem na Bemowie - zdany za drugim razem, po jazdach w szkole Havranek za pierwszym:) polecam
Monika 2014-10-04 16:37:03
Prawo jazdy w kieszeni!:)
Do nauki jazdy samochodem i zdawania egzaminu podchodziłam trzy razy - 10 lat temu, 4 lata temu oraz w tym roku u Havranka. Szczerze mówiąc myślałam, że to nie dla mnie. Jednak okazało się inaczej - podstawa to dobry Instruktor! i zaangażowanie osoby szkolącej się:) Dzięki szkole Havranek mam upragnione prawo jazdy - egzamin zdałam dzisiaj i jestem bardzo szczęśliwa:):):):):):):):):):):):):):) Szerokiej i bezpiecznej drogi. podziękowania wielkie za szkolenie.
Gość 2014-09-30 08:12:35
Kurs prawa jazdy
Kurs prawa jazdy kupiłem przez zakupy grupowe w innej szkole. Myślałem, że zaoszczędzę, jednak się myliłem. To co zaoszczędziłem i jeszcze więcej wydałem na jazdy doszkalające u Havranka. Opłaciło się, egzamin zdałem za drugim razem:) Jakbym miał jeszcze raz rozpocząć kurs to tylko u Havranka! Pełen profesjonalizm!
Kogut 2014-09-28 20:01:57
Jazdy dodatkowe
Wydawało nam się ( mi oraz koledze ), że kurs prawa jazdy robiliśmy w dobrej szkole. Po kilku niezdanych egzaminach trafiliśmy do Havranka. Najpierw dwie godziny w celu sprawdzenia tej szkoły - instruktorów. Już po pierwszych dwóch godzinach okazało się, że mamy duże braki. Musimy napisać, że OSK Havranek to super szkoła. Dodatkowo kupiliśmy płytę dzięki, której na spokojnie mogliśmy przeanalizować skręty w lewo, które stwarzały duże problemy. Na płycie jest dużo filmów z Bemowa gdzie zdawaliśmy egzamin. hej. Kogut
Marek Groch 2014-09-26 17:35:50
Havranek jest ok:)
Świetna szkoła! Świetni instruktorzy! Miła Pani zapisująca na jazdy:) Havranek jest OK:)
Rober Widelski 2014-09-25 11:20:39
podziękowania
W dniu dzisiejszym zdałem egzamin wewnętrzny u P.Rafała. Mam 48 lat nie raz wątpiłem w moje umiejętności i powiem szczerze ze chciałem zrezygnować. W moim wieku już nie ma się tej koordinacji, które posiadają młode osoby no i nie tą głowę...Ale P.Rafał tłumaczył, zaciskał zęby, przerabiał moje błędy w uśmiech. No i cóz po wiele godzinach jazdy stwierdził nie ze jest dobrze ale ze może być.Jest to człowiek sumienny,obowiązkowy ale przede wszystkim słowny. Dziekuję za poświęcony czas. Ten od króka(ptaka) na jezdny...
Rysiek 2014-05-11 09:57:06
Jazdy doszkalające
Jazdy dodatkowe u Havranka wziąłem po kilkuletniej przerwie. W porównaniu z poprzednimi instruktorami p. Rafał jest naprawdę dobrym instruktorem. Dodatkowo kupiłem płytę gdy nie była jeszcze oficjalnie w sprzedaży - dużo skrzyżowań i rysunków dzięki którym można sporo się nauczyć!
Marta 2014-05-10 23:40:57
Nauka jazdy u Havranka
Na kurs prawa jazdy do Havranka trafiłam z koleżanką z polecenia. Wykłady przeprowadzone bardzo fajnie - nie było nudy:) Część praktyczna przeprowadzona przez dwóch świetnych instruktorów. Bardzo dużo manewrów, skrętów w lewo, ruch okrężny, zawracanie na skrzyżowaniu... Kurs z nastawieniem na naukę jazdy samochodem ale również dużo cennych wskazówek przydatnych na egzamin państwowy. Wyjeździłyśmy po 45 godzin - teoria zdana za 1 - razem:), praktyka zdana za 1 - razem:).
Gomez 2014-04-05 16:33:12
Polecam Havranka.
Super szkoła - super instruktorzy - profesjonalizm. Polecam
2014-04-03 21:32:30
Prawo jazdy u Havranka
Egzamin teoretyczny zdany za drugim razem, egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem - prawo jazdy mam w kieszeni:) polecam
Grzesiek 2014-03-24 10:40:13
Jazdy doszkalające
Kurs prawa jazdy robiłem w innej Warszawskiej szkole. Wydawało mi się, że dobrze uczą i przekazują niezbędną wiedzę. Jednak kilka niezdanych egzaminów zweryfikowało rzeczywistość. Czytając opinie na internecie o szkole Havranek postanowiłem wziąć u nich jazdy dodatkowe. Wiedza i forma przekazywania informacji na wysokim poziomie - świetni instruktorzy!!!
Joanna 2014-03-22 20:58:24

Pan Rafał przygotowywał mnie do egzaminu z niezwykłym zaangażowaniem i cierpliwością. Rzetelnie wytłumaczył zasady ruchu drogowego i co najważniejsze nauczył mnie myśleć i przewidywać różne sytuacje mogące wystąpić na drodze dzięki czemu egzamin zakończyłam wynikiem pozytywnym:)Uwierzcie, nie warto wybierać tańszych pseudo-instruktorów - wybierzcie profesjonalizm Pana Rafała. Pozdrawiam
Norbert 2014-03-06 20:00:23
Świetni instruktorzy
Jeżeli kurs prawa jazdy to tylko u Havranka. Jeździłem z dwoma instruktorami - świetni fachowcy! Polecam
2014-01-28 16:07:34
Kurs prawa jazdy
Do szkoły Havranek trafiłem dzięki opiniom z internetu. Teoria 30 godzin oraz 30 godzin jazd przeprowadzone profesjonalnie przez Rafała Trawczyńskiego właściciela szkoły. Egzamin teoretyczny oraz praktyczny zdany za pierwszym razem. Polecam
Mafi 2014-01-14 15:07:44
Polecam
Kurs prawa jazdy robiłem w innej szkole. Po trzech niezdanych egzaminach trafiłem do Havranka. Mogę z czystym sumieniem polecić p. Rafała - sumienny, cierpliwy oraz wymagający co sprawiło, że nauczyłem się jeździć i zdałem egzamin. Polecam
2013-12-14 13:33:58
Polecam
Polecam wszystkim jazdy u Havranka!:)
2013-12-14 12:12:35
Jazdy doszkalające u Havranka
Profesjonalne przygotowanie do egzaminu! Polecam!
Beata 2013-11-24 09:34:51
POLECAM!!!
Cierpliwość, zaangażowanie, profesjonalizm na 100%. Egzamin zdany za pierwszym razem :) SUPER!!! Polecam gorąco. Pozdrowienia dla Pana Rafała ;)
Rudy 2013-11-24 02:54:52
Polecam SUPER! Jazdy doszkalające!
Kurs prawa jazdy odbyłem w innej szkole. Do egzaminu podchodziłem 5 razy z marnym skutkiem. Powodem takiej sytuacji byli instruktorzy twierdzący, że dobrze jeżdżę. Rzeczywistość okazała się inna. Po pierwszych jazdach u Havranka okazało się jakie mam braki. Egzamin zdany za pierwszym razem po szkoleniu z panem Rafałem. Polecam bo warto.
Grzegorz 2013-11-24 00:13:33
Kurs prawa jazdy
Kurs prawa jazdy u Havranka oraz trochę godzin dodatkowych - wynik egzaminu pozytywny - za pierwszym razem:) Nic dodać nic ująć, wszystko jest już na tej stronie dokładnie opisane. Jednym słowem Profesjonalizm! Polecam.
Jarek 2013-11-23 12:55:41
Jazdy dodatkowe
Profesjonalizm na 100%. Polecam!!!
:) 2013-11-10 13:26:43
KUrs prawa jazdy
Z kursu jestem bardzo zadowolony. Egzamin zdałem za drugim razem:) pozdrawiam Havranka
Magda 2013-10-30 09:00:26

Wszystkim zastanawiającym się nad wyborem instruktora w Warszawie mogę śmiało i bez wątpliwości polecić Pana Rafała! Lekcje były takie jak oczekiwałam, wszystkie manewry zostały mi bardzo dokładnie wytłumaczone. Pan Rafał jest bardzo cierpliwy, punktualny, rzeczowy i uczy myślenia za kierownicą. Jednym słowem: profesjonalista.
Janek 2013-10-26 08:11:26
Polecam
Kurs prawa jazdy odbyłem w tej szkole. Teoria przeprowadzona przez pana Rafał w bardzo ciekawy sposób z naciskiem na bezpieczną jazdę. Jazdy były również przeprowadzone na wysokim poziomie. Było dużo manewrów, pan Rafał wszystko tłumaczył zrozumiale, omawiał wszystkie błędy. Egzamin zdałem w Warszawie za pierwszym razem. Dziękuję i pozdrawiam.
Anita 2013-10-01 11:13:55

u Pana Rafała wykupiłam dwie godziny na dwa dni przed egzaminem. Nie było to moje pierwsze podejście, a pierwsze jazdy doszkalające w tym Ośrodku. Wyboru dokonałam z pomocą tak licznych pozytywnych komentarzy, pod którymi ja również pragnę się podpisać. Pierwszy raz zadowolona byłam z zainwestowanych pieniędzy. Pan Rafał jest rzeczowy, konkretny, spokojny, opanowany i przede wszystkim jasno i dokładnie tłumaczy. Nie ukrywam, ze pewne rzeczy zrozumiałam dopiero teraz, dlatego gorąco polecam Pana Rafała. Egzamin oczywiście zdany!
Gumiś 2013-09-17 04:56:25
Kurs prawa jazdy
Najlepsza szkoła w Warszawie! Kurs przeprowadzony wzorcowo. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Polecam
Student 2013-09-15 19:58:14
Najlepszy instruktor w Warszawie
Po kursie prawa jazdy egzamin zdany za pierwszym razem. Najprawdopodobniej Najlepszy Instruktor w Warszawie!!!
Ewelina K. 2013-08-28 19:48:51
Polecam!
W szkole Havranek odbyłam cały kurs i przed podejściem do egzaminu miałam jeszcze kilka godzin doszkalających, co sprawiło, że zdałam za pierwszym razem. Z Instruktorem - panem Rafałem Trawczyńskim w pełni wykorzystałam wszystkie godziny. Każdy nowy manewr przed wykonaniem był wytłumaczony na rysunkowym schemacie, co powodowało jego bardziej sprawne wykonanie. Instruktor odpowiadał na wszystkie pytania, również dotyczące teorii, a jazdy odbywały się w bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam!
Adam 2013-08-10 10:45:10
Jazdy doszkalające
Polecam jazdy doszkalające z Panem Rafałem, także dla osób, które posiadają prawo jazdy! Chcących odświeżyć i uzupełnić wiedzę, podnieść umiejętności w prowadzeniu auta, np. po przerwie w praktyce lub zapoznając się z jazdą po Warszawie dla osób spoza Stolicy.
Marek 2013-08-07 16:56:17
Nauka jazdy - Havranek
Prawo jazdy zdobyłem ponad 5 lat temu, niestety nigdy nie czułem się pewnie prowadząc samochód i do tego miałem przerwę w jeździe samochodem jakieś 3 lata. Do Havranka trafiłem poprzez moją siostrę - ona robiła tam kurs. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na temat tej szkoły nie wahałem się ani chwili. Już na pierwszych jazdach z p. Rafałem poczułem się dużo pewniej. Pan Rafał jest w 100% profesjonalistą, nigdy się nie spóźnia, nie obcina czasu a co najważniejsze spokojnie rzeczowo wszystko tłumaczy. Wytłumaczył mi wszystkie moje błędy. Teraz wsiadając do auta nie mam obaw, że sobie nie poradzę na skrzyżowaniu i podczas parkowania. Wszystkim polecam szczerze!
Maria 2013-07-25 14:33:57

Również polecam! Brałam jazdy doszkalające, po szkole z której nie byłam zadowolona, i było warto.Pan Rafał bardzo dobrze i cierpliwie wszystko tłumaczy. Egzamin zdałam za drugim razem!
Malgorzata 2013-07-09 10:45:58
Rewelacja!
Naprawdę świetny instruktor! Dokupiłam u pana Rafała 3 godziny jazd, i dzięki temu zdałam za pierwszym razem. Czas wykorzystany w 100%, wszystkie manewry wytłumaczone w prosty sposób, solidne przygotowanie do egzaminu- naprawdę polecam!
Guzman 2013-06-28 14:42:47
Kurs prawya jazd
Czytając poprzednie opinie zapisałem się na kurs do Havranka. Jestem bardzo zadowolony, Pan Rafał to profesjonalista. Jest punktualny, rzetelny, wszystko tłumaczy jasno i zrozumiale. Zdawałem egzamin w Warszawie na Bemowie i większość jazd była realizowana w rejonach tego ośrodka. Egzamin zdany za drugim razem. Panu Rafałowi bardzo dziękuję.
Zuzka 2013-06-16 09:00:54

Uczylam sie w jednej z tych "najwiekszych" szkol a tydzien przed egzaminem, czytajac wszystkie pozytywne opinie w internecie, zdecydowalam sie na jazdy doszkalajace u "Havranka". Zaluje jedynie tego, ze nie robilam calego kursu z panem Rafalem. Rzeczowy, mily, cierpliwy, a najwazniejsze: profesjonalista. Nie uczy jazdy "na pamiec" ale myslenia! Podczas jazd spokojna atmosfera, czas na wytlumaczenie i skorygowanie ewentualnych bledow a wszystko tlumaczone w zrozumialy sposob i konkretne sytuacje nawet ... . Panie Rafale: serdecznie dziekuje i pozdrawiam! Wynik pozytywny za pierwszym podejsciem. SZCZERZE POLECAM.
Bob 2013-06-03 22:28:55
Kurs prawa jazdy + zdany egzamin
Witam, Kurs prawa jazdy + jazdy dodatkowe miałem u Havranka. Czas na jazdy wykorzystany maksymalnie, jeżeli były jakieś spóźnienia to nic na tym nie traciłem. Bardzo dużo skrętów na skrzyżowaniach i wszelkiego rodzaju manewrów m.in. zawracanie, parkowanie prostopadłe, równoległe oraz prostopadłe tyłem, które nie jest wymagane na egzaminie... Egzamin zdałem na Bemowie za 2 razem. pozdrawiam,
Czarny 2013-05-26 13:10:53
Polecam
Polecam Szkołę Havranek. Zdałem na nowych zasadach. Zaangażowanie wiedza i profesjonalizm pierwsza klasa. Egzamin zdałem na Bemowie. Polecam.
Jaro 2013-05-16 16:31:19
Zdany egzamin na Bemowie
u Havranka miałem kilka godzin dodatkowych jazd. Dzisiaj zdałem egzamin na Bemowie. Jestem wdzięczny p. Rafałowi za wiele cennych uwag i rad, dziękuję. Polecam wszystkim tą szkołę.
Ewa 2013-04-04 14:49:40
Polecam
tego instruktora. Moim problemem była jazda po łuku - już 2 razy oblałam przez to egzamin - wykonywanie tego manewru na "małpę" zupełnie się nie opłaciło... Dzięki Panu Rafałowi przyswoiłam ten manewr ... i efektem jest zdany egzamin. Bardzo rzeczowy, cierpliwy i profesjonalny instruktor. Żałuję, że nie wyjeździłam z nim więcej godzin - byłabym lepszym kierowcą ;-)
Danka 2013-03-20 11:28:19
Najlepszy instruktor
Po złych doświadczeniach z instruktorami i kilkuletniej przerwie, trafiłam do Pana Rafała, który dzięki swojej cierpliwości, dbałości o szczegóły i jasnym wskazówkom nauczył mnie jak prawidłowo jeździć :) efektem jest zdany bezproblemowo egzamin. Naprawdę polecam.
Ewa 2013-03-03 22:42:38
Polecam
Do Pana Rafała trafiłam kilku oblanych egzaminach i kilkuletniej przerwie, szukając nowego instruktora. Efektem jest zdany egzamin, po kilkunastu lekcjach przy pierwszym podejściu. Różnica w stosunku do poprzedniego instruktora naprawdę ogromna.
Edyta 2013-02-23 17:11:31
Polecam serdecznie!!
Ja także przyłączam się do pozytywnych komentarzy!! Po niezdanym egzaminie na Odlewniczej szukałam szkoły nauki jazdy, która będzie rzetelna. Havranka znalazłam w internecie, przekonały mnie pozytywne komentarze. Dziś mogę z czystym sumieniem napisać, że to wszystko, co zostało napisane, to prawda :) Gdy zgłosiłam się do Havranka na jazdy doszkalające, bałam się parkowania. Wczoraj na egzaminie parkowanie zrobiłam bez korekty :) Gdy popełni się błąd, Pan Rafał wszystko spokojnie tłumaczy. Ważne jest, że Pan Rafał jest baaaardzo cierpliwy i punktualny, żadnej godziny nie skończyłam za wcześnie. A przede wszystkim jeździłam w takie miejsca, żeby wykonywać jak najwięcej manewrów, które sprawiały mi problem. Pan Rafał nie załatwia żadnych prywatnych spraw podczas jazd, co bardzo przeszkadzało mi w poprzedniej szkole jazdy. Egzamin zdałam wczoraj, dzięki Havrankowi! :) Wszystkim bez wyjątku BARDZO POLECAM!
Iza 2013-02-08 13:42:18
Polecam
Czytając kilka tygodni temu liczne pozytywne wpisy zamieszczone w internecie na tej stronie i na wielu innych zastanawiłam się czy jest możliwe aby tak wychwalano jednego instruktora...niespodzianka to wcale nie było naciągane! Jazdy doszkalające z Panem Rafałem to czysta przyjemność :) Przede wszystkim tłumaczy wszysko w naprawdę jasny i zrozumiały sposób, ma wiedzę o przepisach i wymaganiach egzaminacyjnych, jednym słowem wie o czym mówi. W Jego pracy rzuca się w oczy indywidualne podejście do kursanta, dostosowywanie zajęć do tego z czym kursant ma największy problem oraz fakt, że Pan Rafał doskonale "ogarnia" całokształt ( ... ). Charakteryzuje go niebywała cierpliwość, spokojnie tłumaczy to samo nawet kilka razy. Jest pogodny, sympatyczny,kulturalny, nie krzyczy i...nie dostaje "napadów agresji" jak niektórzy Jego koledzy po fachu ;D. Ważne dla mnie jest też to, że widać u Niego szacunek do czasu kursanta, jest punktualny, nie skraca zajęć, ( ... ) . Podoba mi się też to, że nie zagaduje człowieka na siłę na tematy prywatne, nie mające nic wspólnego z sytuacją na drodze, co oczywiście nie oznacza, że nie jest rozmowny :) Żałuję tylko, że trafiłam do Pana Rafała dopiero po 3 egzaminach, ale dzięi Niemu ten 4 był moim ostatnim, a właściwie był tylko formalnością! Dzięuję serdecznie i pozdrawiam!
Kasia 2013-01-18 10:46:08
POLECAM
Zgadzam się w 100% z przedmówcami i serdecznie polecami pana Rafała. Dzięki jazdom doszkalającym, które zaczęłam brać u pana Rafala po pierwszym niezdanym egzaminie dzisiaj udało mi się zdać prawko za 2 razem. Pan Rafał wszystko rzetelnie tłumaczy, jest cierpliwy, punktualny i nie skraca godzin co zdarza się często u innych instruktorów, wylicza i szcegółowo omawia wszystkie błędy, skupia się na wykonaiu największej ilości tych rzeczy z czym kunsart ma największy problem. Jest bardzo zaangażowany w to, aby kursant dobrze przygotował się do egzaminu. Szczerze polecam.
Agata K. 2013-01-14 23:00:52
Egzamin praktyczny
Serdecznie polecam jazdy z Panem Rafałem. Rzetelny instruktor nauki jazdy, dobrze tłumaczy zagadnienia, cierpliwy i pogodny. Pozdrawiam :)
Paweł 2013-01-07 19:25:38
Polecam
Polecam Instruktorów ze szkoły nauki jazdy Havranek. pozdrawiam
Teresa 2013-01-06 18:45:29
GORĄCO POLECAM
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować panu Rafałowi za naukę jazdy. Egzamin zakończyłam wynikiem pozytywnym za pierwszym razem. Pan Rafał to profesjonalizm, rzetelność i fachowa wiedza przekazywana w sposób prosty i zrozumiały. Ponadto charakteryzuje się wielką cierpliwością (praca ze mną nie należała do najłatwiejszych, nie było tak prosto) i kulturą osobistą. I chyba na zawsze zapamiętam Jego motto "...". Z czystym sumieniem polecam wszystkim jazdy z panem Rafałem.
Patrycja 2012-11-26 10:40:19
Gorąco polecam
Do p. Rafała trafiłam między innymi dzięki opiniom poniżej. Są absolutnie prawdziwe. Instruktor spokojny, cierpliwy, cały czas przewidziany na jazdę poświęca kursantowi. Zdałam za pierwszym razem na Odlewniczej mimo tego całego stresu związanego z egzaminem. polecam, pozdrawiam i dziękuję :)
Grzegorz 2012-11-12 19:24:21
Instruktor godny polecenia
Po jazdach z Havrankiem cieszę się od dwóch miesięcy prawem jazdy:) Przejechałem już 2 tys km i jeszcze mandatu nie otrzymałem:)polecam wszystkim
Wodnisia 2012-10-25 21:24:16
NAJ NAJ NAJ NAJ
HAVRANEK TO NAJWSPANIALSZY INSTRUKTOR NA SWIECIE!!!!
Marta D. 2012-10-17 11:59:00
polecam
Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć badź doszkolić swoje umiejetności jazdy z Panem Rafałem. Podchodzi do każdego kursanta indywidualnie, jasno tłumaczy błędy. nie skraca jazd o 5 , 10 min.
Agata 2012-10-07 21:08:39

Chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować Panu Rafałowi za efektywną naukę jazdy. Już drugi dzień oficjalnie jestem kierowcą ;) Egzamin w WORD na Odlewniczej zakończony wynikiem pozytywnym, nie zrobiłam ani jednego błędu ! Nauka z Panem Rafałem to maksymalna koncentracja na jeździe, bez zbędnego zagadywania z jego strony o kwestiach nie związanych z tematem i bez "...", co u innych instruktorów jest nagminne i wyjątkowo mnie drażniło (nawet nie pytali, czy mam coś przeciwko). Wszystkie manewry są w przystępny sposób tłumaczone, rozrysowywane, intensywnie ćwiczone, a błędy wyłapywane i omawiane. Pan Rafał daje dużo cennych wskazówek, przekazuje ogromną ilość wiedzy, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Ma anielską cierpliwość, traktuje kursanta i szkolenie poważnie. Co ważne, atmosfera jest bezstresowa, bez żadnych krzyków czy złośliwych komentarzy (czego, niestety, doświadczyłam wcześniej na własnej skórze). Dzięki takiej nauce poczułam się znacznie pewniej za kierownicą i nie straszne mi już są chociażby skręty w lewo na ruchliwych skrzyżowaniach ;) Dziękuję i pozdrawiam!
Ewa S. 2012-09-22 15:11:13
Profesjonalne przygotowanie do egzaminu:)
Podpisuje się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o Panu Rafale.Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście. Kurs rozbiłam w jednej ze szkół na Bemowie, jednak po jego zakończeniu niewiele umiałam. Dopiero na jazdach doszkalających u "Havranka" dowiedziałam się jak należy prawidłowo jeździć i na co zwracać uwagę na egzaminie. Egzamin zdałam za drugim razem. Dziękuję za profesjonalne przygotowanie do egzaminu i z całego serca polecam naukę jazdy u "Havranka":)Pozdrawiam
Robak 2012-09-19 14:28:06
Szczęśliwy kursant:):):):):):):):):)
Naprawdę miałem duże szczęście, że trafiłem na p. Rafała po kilku niezdanych egzaminach. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pan Rafał uczy jeździć, uczy myślenia na drodze. Nauka jazdy odbywa się w taki sposób żeby zdać egzamin ale przede wszystkim żeby bezpiecznie i pewnie jeździć. Wystarczy słuchać i wykonywać to co mówi a jazda samochodem będzie dziecinnie prosta. Zaangażowanie i chęć przekazywania wiadomości najwyższa klasa. Profesjonalista przez duże P. Polecam wszystkim! :):):):):):):) Ps. Egzamin zdawałem w Warszawie na Odlewniczej.
ktos 2012-09-15 14:12:55
Jazdy doszkalające Warszawa
Havranek to Najlepszy Instruktor Nauki Jazdy w Warszawie. Polecam
Wioletta Ręczyn 2012-09-04 13:05:13
Najlepszy instruktor jakiego znam
Nic dodać nic ująć, instruktor godny polecenia, czas wykorzystany co do sekundy, jesli potrzeba każdy problem rozrysuje i wytłumaczy, cierpliwy, uśmiechnięty. Dzis zdałam za pierwszym razem ( Pan Rafał był świadkiem :)- był tam przypadkiem ale bardzo dziękuje Rafale,że byłeś- to bardzo pomogło :) ). Te jazdy będę wspominać baaarrrdzo długo i na pewno wszystkim znajomym, którzy będą chcieli pójść na kurs lub jazdy doszkalające udostępnie numer Pana Rafała. GORĄCO POLECAM bo WARTO !!!!!
Rudy&Malina 2012-08-26 12:46:18
Świetny kurs prawa jazdy
Ja z moją dziewczyną robiliśmy kurs prawa jazdy u Rafała Trawczyńskiego kilka miesięcy temu jak jeszcze pracował w innej szkole nauki jazdy. Na kursie u p. Rafała nie ma tracenia czasu, każda godzina jest całkowicie wykorzystana na naukę czegoś nowego lub utrwalanie poprzednich wiadomości. Kurs odbyliśmy kilka miesięcy temu, teraz podchodziliśmy do egzaminu po wykupieniu jazd doszkalających. Egzamin zdawaliśmy na Bemowie, ja zdałem za pierwszym razem a Malina zdała za drugim. Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dziękujemy za profesjonalne i rzetelne podejście.
Marta J. 2012-08-15 08:48:26
profesjonalizm
Z czystym sumieniem polecam Pana Rafała.Pełen profesjonalizm, cierpliwość, trafne wskazówki. Pan Rafał uczy myślenia za kierownicą, dzięki czemu jeździ się zdecydowanie pewniej. Zdałam egzamin (na Odlewniczej)za pierwszym razem:) Panie Rafale jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam. ZDECYDOWANIE POLECAM, NAPRAWDĘ WARTO!!!
Marcin 2012-08-14 23:21:25
podziękowania
Panie Rafale dziękuję za jazdę dzień przed egzaminem gdzie na następny dzień poszedłem na ten swój egzamin i zaliczyłem go z wynikiem pozytywnym :) Pozdrawiam
Anna 2012-08-12 12:12:12
polecam!!!
Jazdy z Panem Rafałem to sama przyjemność. Kurs 30-togodzinny skończyłam w innej szkole i szczerze mówiąc był to stracony czas :(. Dopiero na jazdach u Pana Rafała zaczęłam zauważać postępy! Cierpliwość, niezwykle trafne wskazówki, punktualność to tylko niektóre z zalet Pana Rafała. Egzamin zdany! Polecam!
:) 2012-08-09 16:14:21
Egzamin na 5+
Po zdanym egzaminie za pierwszym razem mowę mi odjęło. Mogę napisać tylko za......y instruktor-lepszego nie znadziecie. pozdrawiam Mariusz
Paulina 2012-08-02 11:16:00
jazdy doszkalające
Ja również z czystym sumieniem polecam tego instruktora.Pełen profesjonalizm, czas maksymalnie wykorzystany, cenne uwagi i duże zaangażowanie. Naprawdę warto.
Jarek 2012-07-30 20:40:31
Najlepsza nauka jazdy i najniższa kwota :D
Panie Rafale! Dziś zdałem egzamin! :D:D:D Zdawałem na Bemowie. Jestem szczęśliwy i śmieję się od ucha do ucha z radości :D Dziękuję bardzo za Pana profesjonalizm i cierpliwość :) Info dla osób zastanawiających się co do wyboru szkółki jazdy: TO JEST NAJLEPSZY INSTRUKTOR!!! NIE ZASTANAWIAĆ SIĘ I ZAPISYWAĆ SIĘ! ma wszystkie atuty jakie powinien mieć rzetelny instruktor nauki jazdy samochodem!
łukasz 2012-07-07 15:14:41
jazdy doszkalające
bardzo polecam instruktora profesjonalizm w każdym calu dobra nauka w krótkim czasie
Małgosia 2012-06-27 13:24:28
polecam
Panie Rafale spotkamy się jednak na drodze a nie na doszkalaniu, bo zdałam dziś teorię z praktyką:) Cieszę się, że zaryzykowałam i nie przełożyłam terminu. (...) Dziękuję za przedwczorajszą naukę parkowania prostopadłego, bo dziś na egzaminie nie musiałam nawet robić korekty.
Sylwia 2012-06-26 19:35:02
Polecam w 100% ;)
Gorąco polecam Pana Rafała! ;) Dziś zdałam egzamin i jestem przeszczęsliwa ;D 3 lekcje doszkalające wystarczyły, by nadrobić czas zmarnowany z moim poprzednim instruktorem... w ciągu tych 3 lekcji odwiedziłam każdy zakątek bródna (zdawałam na Odlewniczej). Wszystko wytłumaczone na spokojnie, z cierpliwością oraz poczuciem humoru :) Polecam w 100% :)
Darek 2012-06-21 14:17:35
Super Instruktor Havranek
Naprawdę bardzo dobra wiedza z przepisów ruchu drogowego oraz zaangażowanie na najwyższym poziomie. Nauka jazdy pierwsza klasa!. Jazdy w takiej cenie z Panem Rafałem to jak za darmo. Gdyby wszyscy instruktorzy tak uczyli byłoby bezpieczniej na naszych drogach. Polecam dziękuję i pozdrawiam,Darek.
Kamil 2012-06-20 18:25:02

Zaczynałem od podstaw. Pan Rafał w 20 godzin przygotował mnie do egzaminu na prawo jazdy tak, że zdałem go za pierwszym razem. Jazdy odbywały się zawsze w sympatycznej atmosferze. Bardzo dobrze tłumaczy i objaśnia. Nie ma przygotowanych schematów, tylko po prostu uczy jak najlepiej i najbezpieczniej jeździć. LEPIEJ NIE MOŻNA TRAFIĆ. Jeszcze raz wielkie dzięki.
Maciek 2012-06-20 08:46:53
Bardzo Dobry Instruktor w Warszawie
Polecam pana Rafała po jego szkoleniach zdałem egzamin.Miła atmosfera na luzie :) i wskazówki które przydały się na egzaminie z czystym sumieniem polecam Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim nowym kierowcom.
Dorota B. 2012-06-14 10:47:44
Najlepszy instruktor w Warszawie!!!!
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie ma lepszego instruktora niż Pan Rafał. Pełen profesjonalizm, czas wykorzystany w 100%, nauka bez stresu w przemiłej atmosferze. Oczywiście prawo jazdy zdałam jestem bardzo szczęśliwa!!! Jeśli nie chcesz tracić czasu i pieniędzy oraz szybko zdać egzamin to tylko u HAVRANKA!!! Panie Rafale jeszcze raz dziękuję za wszystko oraz pozdrawiam cieplutko
Grzesiek 2012-06-03 15:07:35
Nauka Jazdy Havranek
Podczas jazd doszkalających u Havranka otrzymałem dużo więcej informacji, o których nawet nie było mowy ani na kursie teoretycznym ani praktycznym. Dzięki temu łatwiej było mi zdać egzamin. Bardzo dziękuję P. Rafałowi. pozdrawiam
Michał 2012-06-01 18:26:46
Jazdy doszkalające Warszawa-SUPER!!!
Bardzo dziękuję za super przygotowanie do egzaminu. Egzamin zdawałem WORD Odlewnicza. Plac poszedł bez zastrzeżeń. Na mieście dostałem nawet pochwałę od egzaminatora za pewną i dynamiczną jazdę. Zapomniałem tylko raz włączyć kierunkowskazu przy omijaniu samochodów. Teraz czekam na upragniony plastik. Polecam szczerze wszystkim. Havranek to NAJLEPSZY INSTRUKTRO NAUKI JAZDY w Warszawie. Dziękuję i polecam jeszcze raz!
Monika 2012-05-29 15:44:19
POLECAM!
Zdecydowanie polecam naukę jazdy z Panem Rafałem, uczy myślenia za kierownicą i poważnie trakuję swoją pracę, dzięki temu są efekty:). Godziny z Panem Rafałem nauczyły mnie więcej niż w szkole jazdy, w której kończyłam kurs. Nie miałam okazji podziękować, więc dziękuję serdecznie i pozdrawiam.
Sylwia P. 2012-05-08 09:10:22
Zdałam za pierwszym razem !!!! :)
Chciałam raz jeszcze podziękować za jazdy doszkalające :) Pan Rafał uczy nie tylko jak zdać egzamin (wszystkie błędy, potknięcia zauważa), ale , przede wszystkim, uczy myślenia na drodze, mówi na co zwracać uwagę. Miałam kilku instruktorów, ale tylko on jeden dawał bardzo dobre wskazówki, aż zaczęłam się czuć na tyle pewnie za kierownicą, że postanowiłam podejść do egzaminu i zdałam za pierwszym razem. Polecam tym wszystkim , którzy chcą się nauczyć jeździć pewnie i bezpiecznie na drogach, a przy okazji zdać egzamin na prawo jazdy !!!
Michał 2012-04-17 16:37:48
Polecam Polecam Polecam!!!
U Havranka wziąłem najpierw tylko dwie godziny jazd doszkalających i myślałem, że zdam. Poszedłem na egzamin pomimo tego,żę p. Rafał mówił, że raczej nie mam szansy na zdanie egzaminu-miał rację-negatywny wynik. Następnie w porozumieniu z p. Rafałem wziąłem 14 godzin i się udało za co bardzo dziękuję. Naprawdę dobry INSTRUKTOR. Moge polecić wszystkim którzy chcą rozpocząć kurs lub wziąć jazdy doszkalające. POLECAM!!!
Dorota 2012-04-13 14:19:50
Polecam
Mogę z czystym sumieniem przyłączyć się to wszystkich pozytywnych ocen i podkreślić jeszcze raz pełen profesjonalizm.
Iwona 2012-03-14 12:17:17
POLECAM!!!
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję! Pierwsze podejście do egzaminu i wynik pozytywny! Niestety kurs wykupiony w jednej z bardziej znanych szkół nie był udanym pomysłem... Przez 30h jazd miałam trzech różnych istruktorów, żaden nie potrafił mnie nauczyć prawidłowo parkować. Dodatkowo dokupiłam 10h jazd (50zł/h) i to również nie pomogło... Pan Rafał naprawdę mi pomógł! Nauczenie mnie parkowania zajęło mu może 20 minut! Skorygował też liczne błędy, które popełniałam podczas jazdy po mieście. Profesjonalne przygotowanie, konkretne uwagi, całkowite skupienie na kursancie, miła atmosfera, czas maksymalnie wykorzystany! Nie ma lepszego instruktora, gorąco polecam! Panie Rafale jeszcze raz dziękuję!
Monika 2012-03-13 22:44:58
POLECAM!!!
Z całym przekonaniem polecam jazdy doszkalające z Panem Rafałem!! egzamin zdałam za drugim podejściem i tylko dlatego za drugim a nie pierwszym, bo sama popełniłam błąd podczas egzaminu, a Pan Rafał mówił mi "zwolnić przed każdym skrzyżowaniem' .. no i przejechałam na żółtym! Kurs robiłam w szkole VIP, zakupiony na gruponie.. ŻENADA!! przez 30h instruktor nie nauczył mnie tyle co Pan Rafał przez kilka godzin jazd doszkalających! do Pana Rafała z pewnością wrócę na kat A! polecam każdemu, profesjonalne podejście i cierpliwość :) czego można więcej oczekiwać!?
Ula G. 2012-03-08 17:41:27
Polecam!
Co tu dużo mówić, miałam cały kurs potem jazdy doszkalające, a tak jakby nic z tego nie wynikało. Nie czułam się pewnie na drodze, a co więcej popełniałam podstawowe błędy przy najprostszych rzeczach, a to wszystko dlatego, że mój poprzedni "instruktor" zajmował się wieloma sprawami podczas jazd, niekoniecznie jednak zwracaniem uwagi na to co ja robię, dopóki nie stwarzałam poważnego zagrożenia mogłam sobie jeździć nawet źle. Miałam 3ie podejście do egzaminu i trzecią porażkę, na tzw. "głupocie" i wtedy koleżanka dała mi numer do p. Rafała. I to był strzał w 10! Wszystkie błędy jakie popełniałam zostały natychmiast wychwycone i p. Rafał wytłumaczył co powinnam poprawić i poszłam na egzamin. 4 podejście i egzamin zdany. Czułam się pewnie, wiedziałam co mam zrobić jak mam pojechać żeby wszystko przebiegło pozytywnie i pomimo że egzaminator był dość nieprzyjemny, w ogóle się tym nie przejmowałam. Przy każdej spornej sytuacji przypominałam sobie wskazówki p. Rafała, jakby to on siedział obok mnie i dzięki temu się nie denerwowałam. Udało się, jak kiedyś ktoś mnie zapyta o instruktora na doszkolenie to zdecydowanie podam kontakt właśnie tutaj! POLECAM
Nel 2012-03-05 14:35:20
!!!
Myślałam, że już nigdy nie podejdę do egzaminu. A tu Havranek spadł mi z nieba. Punktualność, rzetelność, konkretność, profesjonalizm - to tylko niektóre cechy charakteryzujące pana Rafała. To właśnie dzięki tym jazdom doszkalającym, wiem jak powinny one przebiegać. Sympatyczna atmosfera podczas tych wszystkich godzin spędzonych na warszawskich drogach sprawiły, że na egzaminie ciągle pojawiały mi się głosy Pana Rafała... I bardzo dobrze, bo zdałam za pierwszym razem. Dlatego: jeżeli jazdy to tylko z Havrankiem!!! Szerokiej drogi.
72krzysiek 2012-02-25 12:46:06
Naprawdę dobry kurs
Kilka lat temu zrobiłem kurs, el do egzaminu nie podszedłem. Teraz wykupiłem cały kurs u Havranka. Jestem bardzo zadowolony. Kurs u pana Rafała to połączenie teorii z praktyką. Tak naprawdę szkolenie teoretyczne nie byłoby potrzebne mimo, że było przeprowadzone w ciekawy sposób. W związku z tym że zrobiłem wcześniej kurs mam porównanie. Wcześniej jazdy odbywały się na zasadzie skręć w "prawo" skręć w "lewo" i radź sobie sam bez większego tłumaczenia. Natomiast u Havranka każde najmniejsze potkniecie jest zauważone i w jasny sposób wyjaśnione. Prawo jazdy mam już w kieszeni i jeżeli ktoś mnie pyta gdzie zrobić prawo jazdy z czystym sumieniem polecam pana Rafała. Havranek - dobrze wydane pieniądze. POLECAM!!!
Asia 2012-02-22 21:50:20
najlepszy instruktor!
Trzecie podejście do egzaminu na prawko zakończone wynikiem pozytywnym:). Naprawdę szczerze mogę polecić tego instruktora, zero spóźnień, czas maksymalnie wykorzystany na egzaminacyjne manewry,jazdy miałam dokładnie tam, gdzie zabrał mnie egzaminator, fachowa pomoc, bardzo, bardzo miła atmosfera. Rewelacja! żałuję tylko, że wcześniej nie trafiłam na Pana Rafała:)
Mariola 2012-02-13 09:16:17
zdałam!
uff udało się wreszcie, dokupiłam 6 h, ale naprawdę było warto, ponieważ udało się zdać. Na egzaminie zostałam zabrana w 4 wątpliwe miejsca - o 3 z nich dowiedziałam się na jazdach u Pana Rafała i dzięki temu udało mi się zdać egzamin mimo dość niesympatycznego Pana Egzaminatora. Dziękuję i polecam innym osobom!
Joanna 2012-02-10 17:46:18
zdany egzamin:)
Przekazana wiedza przez Pana Rafała (a wystarczyły tylko 3 h jazd) pomogła mi w przygotowaniu się do egzaminu, wszelkie objaśnienia podczas jazd bardzo pomagały mi opanowaniu moich umiejętności na drodze. Egzamin oczywiście zdałam, bardzo dziękuję za cenne wskazówki i rady które okazały się bardzo pomocne:) gorąco polecam:)
Daria 2012-01-31 12:47:18
POLECAM !!
Polecam Instruktora, bardzo dużo wnosi do nauki, daje cenne wskazówki. Baaaardzoooo polecam.
robek 2012-01-29 19:12:40
Pan Rafał
Świetny instruktor. Jak chcesz zdać za pierwszym razem to zdawaj u Pana Rafała :D
Łukasz 2012-01-22 16:39:08
Najlepszy instruktor
Na szkołę Havranek natknołem się szukając tanich kursów doszkalających i znalazłem 35 zł/h najlepsza oferta. Do egzaminu miałem podejśc drugi raz więc wziołem tylko 4/h żeby przypomieć sobie wszystko. Mimo tego, że była to mała ilośc godzin P.Rafał podszedł do mojego szkolenia bardzo poważnie i profesjonalnie wyłapał wszystkie błędy, których nie widział poprzedni instruktor. Mało tego P. Rafał rozrysował mi na kartce i wytłumaczył wszystkie trudne skrzyżowania na których popełniałem błędy. Wszystkim tym, którzy pragną szybko i dobrze nauczyć się jeździć w bardzo komfortowej atmosferze polecam szczerze. Dzięki P. Rafałowi zakończyłem egzamin z wynikiem pozytywnym. Panie Rafale Wyrazy Szacunku i uznania. Dziękuję
Karol 2012-01-19 23:06:57
Gorąco polecam!
Robiłem kurs w dużej warszawskiej szkole.Następnie wziąłem 3 razy po 6h dodatkowych u innych instruktorów.Po tych wszystkich godzinach nie potrafiłem prawidłowo ruszać - żaden z instruktorów czy na kursie czy na jazdach dodatkowych nie zwrócił uwagi na tak podstawową rzecz jaką jest ruszanie.Numer do Havranka dostałem od koleżanki,która była zadowolona z jazd.Jazdy przeprowadzone u tego instruktora powinny kosztować nie 35zł/h a 70zł/h.Podczas każdej wyjeżdżonej godziny zostało przekazane mi max wiedzy!POLECAM!
Michał 2012-01-18 11:22:40
Satysfakcja gwarantowana! Polecam!
Nie byłem tylko na placu manewrowym, poza tym wszystko co napisane na stronie głównej to 100% prawda. Jazdy są bezstresowe i rzeczywiście skupione na wykonywaniu jak największej liczby manewrów. Po dwóch nieudanych próbach doszkalałem się u Havranka i dzisiaj zdałem! Polecam Rafała, nie tylko dlatego, że już zdałem ale dlatego ze mam porównanie z innymi instruktorami. Gdybym wcześniej dowiedział się o tej szkole zaoszczędziłbym sporo czasu i pieniędzy. Profesjonalny przez duże "P" instruktor. Dzięki Rafał, pozdro!
TOMEK 2012-01-16 15:47:20
SUPER SUPER SUPER!!!
SUPER SUPER SUPER!!! Jazdy doszkalające!!! Jeździłem z 5 instruktorami i naprawdę mogę powiedzieć,że jazdy z czterema to tylko gadanie o głupotach itp. na milion % polecam Rafała!!! Mam już prawko:)pozdrawiam i dziękuję za naukę
Daniel 2012-01-15 17:42:34
Instruktor godny polecenia
Ja po jazdach z p.Rafałem jestem bardzo zadowolony.Prawo jazdy miałem,ale bałem się jeździć.Moją największą zmorą było parkowanie i skręty w lewo.Teraz wyjeżdżam na miasto bez obaw.Moim zdaniem najlepszy instruktor w Warszawie!
ZADOWOLONA 2012-01-15 16:23:28
Super jazdy doszkalające
Ja kurs zrobiłam chyba w największej szkole nauki jazdy w Warszawie,kurs okazał się porażką.Przystąpiłam do egzaminu po wyjeżdżeniu 30h + 10h doszkalających-instruktor powiedział,że mam szansę zdać.Egzamin oczywiście oblałam.Egzaminator powiedział,że moje umiejętności i wiedza są na poziomie 10-15h (nawet nie potrafiłam prawidłowo ruszać nie mówiąc o parkowaniu)potwierdziło się to jeżdżąc u p.Rafała.W ciągu 15h przekazał mi tyle nowej wiedzy,że idąc na egzamin byłam pewna,że go zdam.Mało tego egzaminator podczas egzaminu powiedział,że jeżdżę wyśmienicie:)Gdybym miała od nowa rozpocząć kurs lub wziąć jazdy doszkalające to tylko u HAVRANKA!
Karolina 2012-01-14 16:51:10
Super doszkalanie
Ja zrobiłam kurs na prawo jazdy kilka lat temu, podchodziłam do egzaminu kilka razy lecz bez rezultatu. Brałam jazdy doszkalające u różnych instruktorów lecz żaden nie był w stanie mnie nauczyć. Teraz po kilku latach postanowiłam ponownie zdawać i udało się tylko i wyłącznie-dzięki Panu Rafałowi. Córka, która zdała za pierwszym razem szkoląc się u P. Rafała zmotywowała mnie do działania. Dobrze wydane pieniądze-naprawdę polecam!
Paweł 2012-01-07 15:37:47
dobry instruktor:)
P.Rafała mogę z całą pewnością polecić każdemu!Dzięki niemu w końcu mam upragnione prawo jazdy!Zdawałem trzy razy i nie powiodło się a po jazdach z p.Rafałem zdałem za pierwszym podejściem.Wychwycił wiele błędów, których nie zauważyli inni instruktorzy i dzięki temu zdałem.Dziękuje i pozdrawiam:)


licznik odwiedzin - 29324176        Szkoła Nauki Jazdy - Havranek | mapa strony | © 2005-2020
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS
|jazdy doszkalające warszawa