» Filmy instruktażowe 
» Płyta DVD - skręt w lewo ... 
» Szkoła Nauki Jazdy - wybór 
» Szkolenie kat. B 
» Zadania egzaminacyjne - plac 
» Zadania egzaminacyjne - miasto 
» Regulamin OSK Havranek 
» Nauka jazdy w Warszawie - Teoria 
- Pierwszeństwo łamane

 
Szkoła Nauki Jazdy - wybór

Szkoła nauki jazdy - jak wybrać


 


Jeżeli chcemy rozpocząć kurs prawa jazdy lub wziąć jazdy doszkalające wybór odpowiedniej szkoły nauki jazdy a tak naprawdę odpowiedniego instruktora nauki jazdy jest najważniejszą sprawą.


Kurs prawa jazdy trwa 30 godzin. Jest to bardzo mało, ale nie jest powiedziane, że po wyjeżdżeniu tych godzin nie możemy posiąść umiejętności pozwalających na bezpieczne prowadzenie samochodu. Aby osiągnąć zamierzony cel zależy to zarówno od nas jak i od profesjonalnego podejścia instruktora prowadzącego kurs praktyczny. Funkcja instruktora nauki jazdy nadzwyczaj ważna w pierwszej fazie kursu prawa jazdy, powinna się powoli zmniejszać do samej obecności w samochodzie. Nagminnie zdarza się tak, że przez cały okres trwania kursu praktycznego instruktor prowadzący wyręcza we wszystkim osobę szkolącą się. Niekiedy jest to ewidentna wina kursanta, który nie chce samodzielnie myśleć i działać, jednak najczęściej to instruktor nie wykazuje chęci do przekazywania wiadomości.


Wybierając odpowiedniego instruktora nauki jazdy nie powinniśmy się sugerować opiniami innych kursantów, którzy twierdzą, że instruktor niewiele wymagający oraz traktujący wszystko "na luzie" jest najlepszy. Wybierając instruktora, który jest drobiazgowy oraz wiele od nas wymaga mamy wtedy pewność, że przygotuje nas jak najlepiej do egzaminu oraz późniejszej samodzielnej jazdy samochodem.licznik odwiedzin - 29324391        Szkoła Nauki Jazdy - Havranek | mapa strony | © 2005-2020
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS
|jazdy doszkalające warszawa